Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Słowińscy Thermax Ultra
Okna i drzwi balkonowe

0

Drewniano-aluminiowe okna i drzwi balkonowe THERMAX ULTRA są całkowicie nowatorskim rozwiązaniem technicznym. Firma Słowińscy jako jeden z nielicznych producentów w Europie posiada w swojej ofercie certyfikowane okno drewniano-aluminiowe o współczynniku przenikania ciepła dla całego wyrobu Uw=0,7 W/m2K !!!

Tak doskonałe parametry cieplne uzyskano dzięki zastosowaniu profilu drewnianego o grubości 88 mm dodatkowo izolowanego wkładką z Purenitu. Okna THERMAX ULTRA mogą być stosowane w budownictwie pasywnym, gdzie wystarczającą wartością Uw jest 0,8 W/m2K.

reklama

Konstrukcja: Jednoramowa, przekrój ramy i skrzydła 88x80mm. Dowolny kształt i rozmiar okna o ile jest technicznie możliwy.

Materiał: Kantówka czterowarstwowo klejona z przekładką PUR, jednorodna lub  łączona na długości. Drewno sosna, mahoń meranti, dąb.

Izolacyjność akustyczna dla pakietu standardowego Rw = 31 dB. Pakiety szybowe o podwyższonej dźwiękochłonności (opcja) w zakresie Rw = 34-42 dB w zależności od wybranego zestawu szybowego.

Współczynnik przenikania ciepła dla okna o wymiarze testowym Uw - 0,7 W/m2K

reklama

Okucia: Obwiedniowe Roto NT z mikrorozszczelnianiem i  zaczepem antywłamaniowym.  Blokada błędnego położenia klamki - opcja. Okucia antywłamanianowe - opcja.

Uszczelki: Wrębowa wciskana o profilu zamkniętym z TPE produkcji Deventer lub Primo. Kolor uszczelki dobrany do koloru stolarki. Uszczelnienie szyb: dwustronna uszczelka wciskana o gr. 3mm, czarna, firmy Deventer.

Okładzina aluminiowa cięta pod kątem 45°. Łączona w narożach i zagniatana. Kolor wg RAL. Firma Aluron.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Słowińscy.

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.