Okna i drzwi balkonowe Euro

w Rankingu Okien

0 diament ikona
0
Technika okienna
0
Oceny
Zapytaj o produkt Oceń produkt

Drewniane okna i drzwi balkonowe SOKÓŁKA EURO, to konstrukcje otwierane na zewnątrz. Rozwiązania typu skandynawskiego, to propozycja dla inwestorów, którzy cenią nieszablonowe rozwiązania. Okna SOKÓŁKA EURO mogą być wyposażone w aż pięć różnych opcji otwierania, między innymi: do góry, na boki lub z funkcją całkowitego obrotu. Funkcją całkowitego obrotu pozwala na obrócenie zewnętrznej powierzchni skrzydła do wewnętrza pomieszczenia, co ułatwia czyszczenie i pielęgnację. Skrzydła o poszczególnych sposobach otwierania można ze sobą swobodnie łączyć w obrębie jednej konstrukcji, dzięki czemu uzyskujemy wielokwaterowe okno z sekcjami o różnej funkcjonalności. Okna SOKÓŁKA EURO, to przykład zastosowania skandynawskiego wzornictwa użytkowego charakteryzującego się  prostą, geometryczną formą i smukłymi liniami. Standardowo przyjęty kierunek otwierania „na zewnątrz” nie tylko gwarantuje niezwykłą szczelność, ale ułatwia również na swobodną aranżację przestrzeni w okolicy okna, gdyż skrzydła nie zabierają miejsca w pomieszczeniach. W Polsce, tego typu okna znakomicie sprawdzają się w domach zlokalizowanych w strefach wysokiego obciążenia wiatrem, takich jak: regiony górskie, wybrzeże, czy otwarte przestrzenie.

Charakterystyka techniczna drewnianych okien i drzwi balkonowych SOKÓŁKA EURO

  • Przenikalność ciepła 1,34 W/(m2*K)
  • Izolacyjność akustyczna 34 dB
  • Wodoszczelność klasa E 1050A (1050 Pa)
  • Przepuszczalność powietrza – klasa 4
  • Gwarancja 7 lat + 3 lata

Wyposażenie dodatkowe drewnianych okien i drzwi balkonowych SOKÓŁKA EURO

  • Możliwość wykonania okna w innym kolorze od zewnątrz i w innym od środka.
  • Wyposażenie okna w zestaw akustyczny do 44 dB.

Konstrukcje wykonujemy na wymiar, w różnych kształtach i kolorach. Ramy ościeżnic i skrzydeł okien i drzwi balkonowych SOKÓŁKA EURO wybarwiamy na czternaście różnych kolorów - od transparentnego i białego, przez jasnożółte i rozmaite odcienie brązu, aż po bardzo ciemne barwy. Drewno sosnowe ma jasną barwę i stanowi doskonałą bazę dla wodnych lakierów lazurowych, które pozwalają wyeksponować naturalne usłojenie. Kolory dostępne w ofercie standardowej to: bezbarwny 666, biały 9010, biały 9016, bielony 1501, antracyt 7016, teak, orzech, sosna, cyprys oraz venge. Opcjonalnie, za niewielką dopłatą oferujemy takie wybarwienia jak: graphite, palisander, mahoń i afromozja. Dodatkową opcją jest pomalowanie okien w barwach z palety RAL. Profile okienne przyjmą jednolitą tonację kolorystyczną bez widocznego rysunku drewna. 

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony www.sokolka.com.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Sokółka logo

Sokółka
16-100 ul. Lotników Lewoniewskich 1
Polska podlaskie

Zapytaj o ten produkt firmę Sokółka

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Sokółka w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Sokółka w Rankingu Okien

Eco Line HS

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Elite 92

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Style 68

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Thermo 80

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Thermo HS

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Eco Line Alu HS

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Elite 92 Alu

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Euro Alu

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Puro

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Style 68 Alu

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Thermo 80 Alu

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Thermo HS Alu

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien