Okna i drzwi balkonowe Clasictherm

w Rankingu Okien

0 diament ikona
0
Technika okienna
0
Oceny
Zapytaj o produkt Oceń produkt

Okna i drzwi balkonowe CLASICTHERM powstają w oparciu o system autorskich kształtowników okiennych wykonanych przy użyciu przyjaznych dla środowiska stabilizatorów cynkowo-wapniowych i nie zawierają ołowiu. Sześciokomorowe profile o głębokości 70 mm dostępne są w wersji z klasycznym, prostym skrzydłem niezlicowanym oraz łagodnie zaokrąglonym skrzydłem półzlicowanym. Stylowa listwa przyszybowa z czarną lub szarą uszczelką sprawia, że konstrukcje nabierają niepowtarzalnego wyglądu. Dwukomorowe, trzyszybowe pakiety szyb zespolonych o grubości 40 mm wyposażone w ciepłe ramki dystansowe zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną. Starannie opracowana i wytrzymała konstrukcja, okucia obwiedniowe renomowanej firmy MACO w 5-tej, najwyższej klasie antykorozyjności oraz specjalnie profilowane zbrojenia gwarantują niezawodność pracy i obsługi przez wiele lat, a dodatkowe zastosowanie zaczepów antywyważeniowych oraz szyb o podwyższonej odporności na włamanie skutecznie chroni budynek przed włamaniem. Szeroki wybór kolorów oklein, możliwość lakierownia w dowolnym kolorze z palety RAL sprawiają, że okna i drzwi balkonowe CLASICTHERM łatwo dopasować do posiadanego projektu architektonicznego i aranżacji wnętrza.

Charakterystyka techniczna systemu kształtowników oraz okien i drzwi balkonowych CLASICTHERM:

  • Kształtowniki 6 komorowe
  • Głębokość ramy ościeżnicy 70 mm
  • Oszklenie 24 mm, Ug = 1,1 W/(m2*K)
  • System AD bez uszczelnienia środkowego
  • Okucia MACO MultiMatic z mikrowentylacją
  • Zatrzask przeciwwietrzny
  • Uszczelki w kolorze czarnym lub szarym
Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony www.sonarol.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Sonarol logo

ul. Polna 27
18-420 Jedwabne
Polska podlaskie

Zapytaj o ten produkt firmę Sonarol

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Sonarol w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Sonarol w Rankingu Okien

Optitherm

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Perfectherm

9
0 konstrukcji w Rankingu Okien

MB-70 HI

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

MB-86

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

MB-104

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien