Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Stollar Liv Line 82
Okna i drzwi balkonowe

0

Okna i drzwi balkonowe STOLLAR LIV LINE 82, to produkt klasy premium. Zostały stworzone na podstawie niemieckiego systemu SCHÜCO. Jest to produkt o głębokości profila równej 82,5 mm. Jego 7 – komorowa budowa umożliwia nam uzyskanie rewelacyjnego bilansu energetycznego, co przekłada się na redukcję szkodliwej emisji CO2 do atmosfery. Jest to nasz indywidualny wkład w ochronę środowiska.

Wysokie wymagania w zakresie szczelności oraz funkcjonalności zapewnia uszczelnienie środkowe oraz oporowe w postaci trzech uszczelek wykonanych z tworzywa EPDM – materiału z najwyższej półki. Okna i drzwi balkonowe STOLLAR LIV LINE 82, to połączenie ponadczasowego wzornictwa z funkcjonalnością.

reklama

Dzięki bogatej kolorystyce okien jesteśmy w stanie nadać każdemu domowi niepowtarzalny styl i dopasować produkt do indywidualnej potrzeby klienta. Nasze okna zostały wzbogacone o unikatową okleinę SCHÜCO AutomotiveFinish. Dzięki temu nasze okna zyskują niepowtarzalny metaliczny kolor oraz niesamowitą odporność na warunki atmosferyczne.

Bezpieczeństwo to dla nas bardzo istotne zagadnienie, dlatego dbamy o jak najlepszą wytrzymałość naszych produktów. Zaprojektowaliśmy okno Liv Line na podstawie niezawodnego okucia SIEGENIA TITAN, które spełnia klasę RC1 oraz RC2.

Charakterystyka okien i drzwi balkonowych STOLLAR LIV LINE 82:

  • 7 – komorowa budowa profila, który zapewni dobry bilans energetyczny.
  • Szeroka paleta oklein kolorowych.
  • Możliwość wykonania okien w palecie kolorów SCHÜCO AutomotiveFinish
  • Cienki zgrzew zlicowany w kolorach obustronnych i zewnętrznych.
  • Okucie SIEGENIA TITAN RC1 z obrotowymi grzybkami KoPiBo jako standard.
  • Grubość szklenia 48 mm. W standardzie ciepła ramka TGI.
  • Dodatkowa uszczelka środkowa z tworzywa EPDM stanowi skuteczną barierę dla powietrza z zewnątrz oraz pozytywnie wpływa na akustykę całego okna oraz jego funkcjonalność.
  • iHidden Hinge, czyli kryte zawiasy, które pozwalają na pracę skrzydła aż do 180 kg wagi.
  • iMagnetic czyli system czujników magnetycznych, dzięki którym okno stanowi integralną część domu w zakresie bezpieczeństwa. System współpracuje ze wszystkimi rozwiązaniami typu Smart Home.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Stollar.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024