Okna i drzwi balkonowe Aluprof MB-104 Passive

w Rankingu Okien

35 diament ikona
0
Technika okienna
35
Oceny
Zapytaj o produkt Oceń produkt

Ograniczenie zużycia energii, to jedno z najważniejszych wyzwań współczesności, na które musi odpowiedzieć również sektor budowlany. Od lat trwają prace i badania nad nowymi rozwiązaniami materiałowymi i architektonicznymi. Aktualnie najwyższy poziom w zakresie energooszczędności osiągają budynki pasywne, charakteryzujące się ekstremalnie niskim zapotrzebowaniem na energię niezbędną do celów grzewczych. Kluczową rolę, jeśli chodzi o osiągnięcie komfortu cieplnego bez konieczności instalowania dodatkowych źródeł ogrzewania odgrywają zewnętrzne przegrody budynków, mury konstrukcyjne wraz z elementami przezroczystymi. Aby sprostać wymaganiom budownictwa pasywnego konieczne jest stosowanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań, jakie przynosi i gwarantuje system kształtowników okiennych ALUPROF MB 104 Passive.

System profili okiennych z przegrodą termiczną ALUPROF MB-104 Passive jest produktem dedykowanym i rekomendowanym specjalnie do budynków pasywnych. Nieprzeciętne właściwości użytkowe i przydatność zastosowania w tego typu projektach i obiektach została potwierdzona odpowiednimi świadectwami, sprawozdaniami oraz certyfikatami wiodącej europejskiej jednostki naukowo-badawczej Passive House Institute Darmstadt. Wyrobem certyfikowanym są okna i drzwi balkonowe ALUPROF MB 104 Passive SI oraz ALUPROF MB 104 Passive Aero. Właściwości użytkowe konstrukcji nie tylko spełniają, lecz nawet przekraczają najbardziej rygorystyczne wymagania i normy stawiane konstrukcjom okiennym nadającym się do stosowania w warunkach klimatycznych Polski i Europy.

Okna ALUPROF MB-104 Passive Aero osiągają współczynnik przenikalności cieplnej Uw od 0,53 W/(m2*K). Podany wynik jest właściwy dla konstrukcji o wymiarach 1700 mm x 2100 mm. Drzwi osiągają parametry przenikalności cieplnej rzędu Ud od 0,62 W/(m2*K).

Doskonały poziom izolacji termicznej konstrukcji okiennych uzyskuje się dzięki zaawansowanym rozwiązaniom w zakresie budowy profili wraz z możliwością zastosowania najcieplejszych zespolonych pakietów szyb dwukomorowych oraz trzykomorowych. Konstrukcja ram ościeżnic o głębokości 95mm oraz ram skrzydeł o głębokości 104mm sprawia, że do oszklenia konstrukcji z powodzeniem można stosować zespoły oszkleń o różnej funkcjonalności w zakresie wymiarowym od 27mm do 81mm. 

Systemy kształtowników ALUPROF MB-104 Passive służą do wykonywania architektonicznych, elewacyjnych konstrukcji, na przykład: okien, drzwi balkonowych, wiatrołapów, oszkleń stałych, okien stałoszklonych i konstrukcji przestrzennych. Poszczególne elementy konstrukcyjne oprócz przypisanej, doskonałej termoizolacyjności cechują się również wysoką izolacyjnością akustyczną, klasą wodoszczelności do poziomu EA 1800, 4 klasą przepuszczalności powietrza oraz odpornością na obciążenie wiatrem w klasach C5/B5. Profile są sztywne i wytrzymałe, gwarantują komfort użytkowania na długie lata. Rowki okuciowe typu „Euro” decydują o uniwersalności systemu i kompatybilności z większością dostępnych systemów okuć obwiedniowych przeznaczonych dla okien aluminiowych i z PVC-U, w tym najnowszej generacji zawiasów ukrytych.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony www.teamplast.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Team-Plast logo

Stradomia Wierzchnia 88a
56-500 Syców
Polska dolnośląskie

Zapytaj o ten produkt firmę Team-Plast

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Team-Plast w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Team-Plast w Rankingu Okien

Aluprof MB-79N

30
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Yawal MoreView

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Team Balance ART

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Team Balance SLIDE

35
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Team Balance MD

127
2 konstrukcje w Rankingu Okien

Team Basic MD

10
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Team Icon

35
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Point MD

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Select SLIDE

35
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Team Select

45
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Team Straight

30
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluprof MB-70

15
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluprof MB-77 HS

35
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluprof MB-86

56
1 konstrukcja w Rankingu Okien