Okna i drzwi balkonowe Point MD

w Rankingu Okien

5 diament ikona
0
Technika okienna
5
Oceny
Zapytaj o produkt Oceń produkt

Okna i drzwi balkonowe TEAM POINT MD przeznaczone są do stosowania w obiektach budowlanych, a w szczególności w jednorodzinnych budynkach mieszkalnych oraz budynkach wielomieszkaniowych, w których przewiduje się maksymalne niskie zużycie energii na cele grzewcze oraz maksymalizację korzyści finansowych ze względu na ograniczenie nakładów na jej zakup. Okna mogą być instalowane w ościeżach ścian konstrukcyjnych niezależnie od typu ściany i materiałów, z których je wzniesiono oraz pomieszczeniach wyposażonych w dowolny system wentylacji naturalnej albo mechanicznej.

Okna i drzwi balkonowe TEAM POINT MD są zgodne z normą europejską PN-EN 14351-1+A2:2016-10 Okna i drzwi -- Norma wyrobu, właściwości eksploatacyjne -- Część 1: Okna i drzwi zewnętrzne bez właściwości dotyczących odporności ogniowej i/lub dymoszczelności oraz spełniają wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz.U. 2019, poz.1065). w zakresie przenikalności cieplnej, transmisji światła i energii, przepuszczalności powietrza, wodoszczelności i akustyki.  

Poziom/wartość/klasa właściwości użytkowych okien i drzwi balkonowych TEAM POINT MD określana jest przez uprawnione jednostki notyfikowane w procesie badań wstępnych typu, (ITT) zlecanych przez TEAM-PLAST Sp. z o.o. bądź VEKA A.G. Uzyskane wyniki stanowią podstawę do oznaczania wyrobów oznakowaniem CE i sporządzenia Deklaracji Właściwości Użytkowych przez producenta.

Cechą charakterystyczną okien TEAM POINT MD jest ponadprzeciętny poziom izolacji cieplnej wynikający z połączenia niskiej przewodności kształtowników oraz wysokiego poziomu szczelności konstrukcji okiennej na przenikanie powietrza. To jedne z niewielu konstrukcji okiennych dostępnych na rynku, w których zewnętrzne komory profili okiennych posiadają specjalne kształtki docieplające, co w połączeniu z głębokością zabudowy powoduje znaczącą redukcję strat ciepła przez przewodzenie. Osiągane parametry cieplne i rozwiązania konstrukcyjne powodują, że okna i drzwi balkonowe TEAM POINT MD plasują się na szczycie konstrukcji okiennych segmentu Premium. 

Oszczędność energii przynosi użytkownikom wymierne korzyści finansowe ze względu na zdecydowane ograniczenie nakładów na zakup materiałów opałowych w całości kosztów utrzymania obiektu. Ograniczenie spalania surowców energetycznych, wywiera niezwykle pozytywny wpływ na poziom emisji CO2 do atmosfery przez gospodarstwo domowe przyczyniając się do ochrony środowiska naturalnego. Jedno okno, podwójne korzyści.  

Okna i drzwi balkonowe TEAM POINT MD powstają w oparciu o rozwiązania systemowe VEKA ALPHALINE 90. Wielokomorowe kształtowniki ram skrzydeł i ościeżnic zbrojone są wielokrotnie giętymi wzmocnieniami o dużej sztywności. W standardzie okna i drzwi balkonowe wyposażane są w system okuć obwiedniowych Roto NT. Produkt dostępny jest w palecie 55 kolorów z możliwością jednostronnej albo dwustronnej aplikacji barwnych oklein.

Jakość okien i drzwi balkonowych TEAM POINT MD objęta jest wieloletnią gwarancją producenta na warunkach określonych w oświadczeniu gwarancyjnym. Dodatkowo, nabywcy chronieni są przez przepisy Kodeksu cywilnego dotyczące rękojmi za wady fizyczne rzeczy sprzedanej.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony www.teamplast.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Team-Plast logo

Stradomia Wierzchnia 88a
56-500 Syców
Polska dolnośląskie

Zapytaj o ten produkt firmę Team-Plast

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Team-Plast w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Team-Plast w Rankingu Okien

Aluprof MB-79N

30
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Yawal MoreView

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Team Balance ART

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Team Balance SLIDE

35
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Team Balance MD

127
2 konstrukcje w Rankingu Okien

Team Basic MD

10
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Team Icon

35
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Select SLIDE

35
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Team Select

45
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Team Straight

30
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluprof MB-70

15
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluprof MB-77 HS

35
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluprof MB-86

56
1 konstrukcja w Rankingu Okien

Aluprof MB-104 Passive

35
0 konstrukcji w Rankingu Okien