Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Termo Profil Duoport SK Z
Drzwi uchylno-przesuwne PSK

0

Przeszklenia sięgające od podłogi do sufitu to rozwiązanie eleganckie, nowoczesne i coraz bardziej popularne. Tak duże okna wpuszczają do wnętrza mnóstwa światła, zapewniają piękny widok, sprawiają, że pomieszczenia zaczynają "oddychać". Doskonale sprawdzą się tu drzwi tarasowe uchylno-przesuwne DUOPORT SK Z.

Drzwi przesuwne (suwanka) z okuciem DUOPORT SK-Z to wersja z komfortowym sterowaniem w klamce. Ta dodatkowa funkcja ułatwia otwieranie i zamykanie nawet bardzo ciężkich skrzydeł, wystarczy tylko przekręcić klamką i skrzydło zostanie samoczynnie wypchnięte z ościeżnicy, ta sama sytuacja ma miejsce przy zamykaniu, skrzydło przesuwamy do pozycji zamknięcia i poprzez przekręcenie klamki następuje automatyczne wsunięcie skrzydła do ościeżnicy i zarazem zaryglowanie, a specjalnej wielkości klamka ogranicza użycie siły.

reklama

Klient ma ponadto do wyboru trzy klasy wagowe: do skrzydeł lekkich (do 100 kg), ciężkich (do 160 kg) i bardzo ciężkich - do 200 kg. DUOPORT SK Z pozwala realizować wszystkie popularne typy konstrukcji przesuwnych. Okucie jest uniwersalne, nie wymaga stosowania nakładek na profile.

DUOPORT SK Z współpracuje z systemem okuć uchylno-rozwieranych activPilot, z którego pochodzą także zaczepy ramowe - identyczne dla wszystkich wersji wagowych. Producent okien może więc na życzenie klienta zmienić standard okucia, np. podwyższyć poziom zabezpieczenia antwłamaniowego, bez konieczności zamawiania specjalnych elementów.

Najnowsze okucie Winkhausa pozwala okuwać okna uchylno-przesuwne o wysokości do 2500mm i ciężarze do 200 kg. Nowa konstrukcja wózków zapewnia płynne i bezszmerowe przesuwanie się skrzydła.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Termo Profil .

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.