Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Variant Eforte
Okna i drzwi balkonowe

5

Energooszczędne okna plastikowe zaprojektowane i wykonane z uwzględnieniem restrykcyjnych norm dotyczących współczynnika przenikania ciepła, warunkującego termoizolację okien. To propozycja dedykowana najbardziej wymagającym klientom, dla budynków o szczególnych potrzebach.

Okna Eforte wykonane są z wykorzystaniem najnowszych technologii, przez co udało się osiągnąć niski współczynnik przenikania ciepła i ponadprzeciętną szczelność. Współczynnik izolacji  termicznej okien Eforte wynosi zaledwie Uf = 0,95 W/m²K, co oznacza, że komfort użytkowania budynku jest wysoki pod względem utrzymania w nim optymalnej temperatury niezależnie od pory roku, jak też niskich rachunków za energię i ogrzewanie.

reklama

W oknach Eforte zastosowano innowacyjną technologię wklejania szyby, co pozwala na wykonanie okien o wysokości nawet do 2,6 m. Dzięki temu została również zoptymalizowana odporność na wszelkie deformacje. Okna posiadają specjalny ociekacz, zintegrowane mocowanie ruchomego słupka. Szklenie ma głębokość 25 mm, co zapewnia najlepszą izolację termiczną i jednocześnie zapobiega występowaniu skroplin. Profil ma niewielką szerokość lica, a także charakteryzuje się 20-stopniowumi skosami.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Variant.

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.