Okna i drzwi balkonowe Primo 82 w Rankingu Okien

0 punktów
Zdjęcia oraz poniższe informacje pochodzą ze strony www.wisniowski.pl

Okna i drzwi balkonowe PRIMO 82, to doskonałe połączenie prostoty, funkcjonalności, bezpieczeństwa i niezawodności podkreślonej nowoczesnym designem, którego elegancja będzie cieszyła oko przez lata.

Design okna PRIMO oparty jest na minimalizmie i trosce o detale choćby takie, jak rdzenie kształtowników okiennych barwione w masie na 4 kolory. W zależności od typu okna zapewniamy profile w kolorach: antracyt, brąz, karmel i biały.

Do produkcji okien i drzwi balkonowych PRIMO 82 wykorzystujemy 7 komorowe kształtowniki o głębokości 82 mm w klasie A ze względu na grubość ścianek widocznych. Okna w kolorach HI 2.0 dostępne są w wersji z nakładką aluminiową.

Oszklenie konstrukcji stanowią jedno lub dwukomorowe pakiety szybowe o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych, opcjonalnie z ciepłą ramką dostępną w 6 różnych kolorach. Wysoki poziom komfortu obsługi i bezpieczeństwa zapewniają okucia Maco MultiMatic.

Okna i drzwi balkonowe PRIMO 82 uzupełnić można również o dodatkowe opcje, m.in. SecuAir i ukryte zawiasy. Sterowanie i płynny ruch skrzydeł zapewniają aluminiowe klamki w szerokiej gamie kolorów. Opcjonalnie dostępne są wersje klamek z kluczykiem i przyciskiem, klamki Secustic i SecuForte oraz pochwyty do drzwi balkonowych.

Gdy to oczekiwane lub konieczne konstrukcje drzwi balkonowych mogą być wyposażone w niski próg aluminiowy dostępny łącznie z zawiasami krytymi oraz w klasie antywłamaniowej RC oraz dodatkowymi zaczepami antywyważeniowe na zasuwnicy ruchomego słupka.

Połączenia naroży wykonywane metodą bezwypływkową V-Perfect, dzięki której miejsce zgrzania staje się niemal niewidoczne dla oka.

Szczelność na przenikanie powietrza i odporność na oddziaływanie wody opadowej gwarantują uszczelki ekstrudowane, dostępne w kolorze szarym, czarnym bądź karmelowym.

Charakterystyka techniczna systemu kształtowników oraz okien i drzwi balkonowych PRIMO 82: 

  • Ilość komór w ramie: 7
  • Głębokość zabudowy: 82mm
  • Klasa profilu: A
  • Rdzeń profilu: biały, karmelowy, brązowy, antracytowy
  • Uszczelki po obwodzie: 3
  • Pakiet szybowy standardowy: dwukomorowy 4/18/4/18/4Ug=0,5 W/(m2*K)
  • Klasa antywłamaniowa: RC1N, RC2N, RC1, RC2

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Wiśniowski logo

Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy k. Nowego Sącza
Polska małopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Wiśniowski

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Wiśniowski w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Wiśniowski w Rankingu Okien

Primo 70

0 punktów
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Futuro MB-86

0 punktów
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Futuro MB-104

0 punktów
0 konstrukcji w Rankingu Okien