Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Witraż Veranda SKB
Drzwi uchylno-przesuwne PSK

0

Drzwi tarasowe uchylno-przesuwne VERANDA SKB, to propozycja dla nabywców szukających odpowiedniego rozwiązania, które z powodzeniem może zastąpić klasyczne, dwuskrzydłowe drzwi balkonowe z ruchomym słupkiem. Ekonomiczny system przesuwny w klasie kształtowników A lub B, to doskonały sposób na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w obrębie wyjść na taras lub balkon.

Klasyczne rozwiązania mają tę wadę, że skrzydła po otwarciu zabierają cenną powierzchnię wewnątrz pomieszczeń, a często kolidują także z pomysłami dotyczącymi aranżacji. Drzwi tarasowe uchylno-przesuwne, to mniej niewykorzystanej albo źle podzielonej przestrzeni, a więcej pięknych widoków.

reklama

Jak działają przesuwne drzwi tarasowe VERANDA SKB? To proste! Podnosząc klamkę, pociągamy skrzydło do siebie i przesuwamy w bok po szynach jezdnych. W trakcie przesuwania skrzydło można zablokować w dowolnym momencie, opuszczając klamkę. Rolki poprowadzą delikatnie i precyzyjnie skrzydła o szerokości do 1,7 m.

Drzwi tarasowe uchylno-przesuwne VERANDA SKB dostępne są w kolorze białym oraz szerokiej gamie folii dekor o strukturze drewna lub jednolitej.

Charakterystyka techniczna systemu oraz drzwi tarasowych uchylno-przesuwnych VERANDA SKB:

  • Grubość ścianek widocznych kształtowników głównych - npd
  • Przenikalność cieplna - npd
  • Oszklenie – Szyba zespolona z pakietem dwuszybowym  
  • Głębokość ramy ościeżnicy - 70 mm
  • Okucia obwiedniowe – Maco Multimatic
  • Otwieranie wspomagane automatycznie

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Witraż.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024