Witraż opinie i oceny

ocena gwiazdki 4.16 / 5.00
Oceń firmę Dodaj opinię

Zamierzasz kupić okna firmy Witraż? Sprawdź opinie o firmie i jej produktach - oknach i drzwiach balkonowych. Użytkujesz produkty Witraż? Podziel się opinią na ich temat! Oceń firmę i jej produkty. Twoja opinia i ocena może być pomocna dla inwestorów, którzy rozważają wybór okien i drzwi tej firmy.

Witraż logo

Łyski 79C, 16-070 Choroszcz k. Białegostoku
Polska podlaskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Gość 04.03.2021 4 0 4 0

Mamy w domu trzyszbowe z Witrażu i jest ok. Okna bez zarzutu. Tylko parę rzeczy montażowych wymagało poprawki/dopianowanie po klinach. Cenowo też nie było dramatu ale to 3 lata temu...

Gość 04.03.2021 7 1 7 1

Zdecydowanie omijać szerokim łukiem okna z firmy Witraż. Producent okien nie bierze za nie odpowiedzialności. Szyba pękła po pół roku od montażu w domu którym nikt nie mieszkał. Reklamacja odrzucona.

Użytkownik 04.03.2021 2 1 2 1

Odpowiedź do opinii: Zdecydowanie omijać szerokim łukiem okna z firmy Witraż. Producent okien nie bierze za nie odpowiedzialności. Szyba pękła po pół roku od montażu w domu którym nikt nie mieszkał. Reklamacja odrzucona.

A jaka przyczyna odrzucenia reklamacji? Od czego pękła szyba? Termiczne pęknięcie?

Dodaj swoją opinię

Chcesz dodać opinię o oknach i drzwiach balkonowych firmy Witraż lub opinię o firmie Witraż? Możesz to zrobić na dwa sposoby:

i dodaj dwoją opinię! Możesz również dodać swoją opinię bez logowania, wypełniając poniższy formularz: