Szukaj w Oknotest.pl
reklama

WnD Smart Slide
Drzwi przesuwne

5

SMART SLIDE, to optymalne rozwiązanie dla osób poszukujących przesuwnych drzwi tarasowych. Ruchome skrzydło porusza się na niezależnym torze równolegle do nieotwieralnej części. Dzięki specjalnym okuciom otwieranie jest proste, a same drzwi poruszają się lekko i komfortowo. Budowa drzwi tarasowych SMART SLIDE umożliwia budowanie dużych, przeszklonych konstrukcji tarasowych, co wpisuje się w obecne trendy w budownictwie. Elementy dodatkowego wyposażenia pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo, funkcjonalność i parametry izolacyjne zapewniając domownikom komfort i spokój codzienności.

Drzwi tarasowe SMART SLIDE poruszają się po niezależnym torze jezdnym, co zapewnia lekkie przesuwanie. Wygodna klamka pozwala je łatwo otworzyć. Łatwe przesuwanie skrzydeł umożliwia komfortowe użytkowanie drzwi tarasowych. Dodatkowo drzwi przesuwne nie zabierają miejsca w pomieszczeniach i pozwalają na łatwe przemieszczanie się. Stabilność zapewniona przez zastosowanie grubych, giętych zbrojeń w profilach zapewnia możliwość projektowania dużych przeszklonych konstrukcji.

reklama

Dzięki wielu opcjom kolorystycznym do wyboru można łatwo dopasować drzwi tarasowe SMART SLIDE do estetyki elewacji i wnętrz. Dzięki temu tworzy się spójny, niepowtarzalny design w ekonomicznej cenie.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy WnD.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.