Profile okienne Domel

ocena gwiazdki 4.00 / 5.00
Brak systemów profili okiennych w Rankingu
Domel lokalizacja firmy - mapa

Aleja Józefa Piłsudskiego 70
18-400 Łomża
Polska podlaskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

Najnowsze opinie o firmie i profilach Domel

Zobacz wszystkie
Użytkownik 22.11.2022 0 0 0 0

OKNA KUPIONE W PUŁTUSKU ALE PRZESTROGA PRZED FIRMĄ I OKNAMI DOMEL. ODRADZAM ZAKUP OKIEN FIRMY DOMEL. Jakość okien i obsługi tragiczna , okna zakupione 3 lata temu. Od początku regulowane i poprawiane co 2-3 miesiące. Okna nie dają się zamknąć, strzelają przy zamykaniu i otwieraniu. Trzeba dopychać ramy skrzydła, żeby je zamknąć. W lipcu tego roku Pan z serwisu domel stwierdził, że okna są krzywe i trzeba wymienić, po czym pojawił się problem z kontaktem z nimi. Teraz kilka dni temu przyjechali i stwierdzili, że wszystko jest ok. Ewidentnie grają na zwłokę na zakończenie gwarancji. kolega zakupił okna tej samej firmy i ma te same problemy. Zakup okien w tej firmie wiąże się z wiecznymi problemami i wyrzuceniem pieniędzy w błoto. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!

Gość 10.10.2022 1 1 1 1

Witam Firma Domel ze swoimi produktami takimi jak okna Vector na profilach Veka SL82 wyprzedzają konkurencję. Nie znam bardziej wykwalifikowanej kadry niż w tej firmie.

Gość 28.06.2022 1 0 1 0

Powiem tak, wyszukałem się strasznie długo i naczytałem bardzo dużo. Uważam, że lepszych okien w tej cenie nie mogłem znaleźć. Cena co do jakości na bardzo wysokim poziomie. Nic mnie złego nie spotkało, a użytkuje okna już od ponad roku. Rodzice również ostatnio wymieli w całym domu i też są bardzo zadowloneni. Dodatkowo szyby hartowane oraz zaczepy antywłamaniowe dostali :)

Gość 09.10.2021 2 2 2 2

Okna Domel straszny bubel. Luźne uszczelki za który wchodzi brud,rama dużego okna wypaczyła się po pół roku,szyna przesówanego okna opuściła się,przedstawiciel firmy domel stwierdził żebym kołkiem szynę podpadła. Teraz po dwóch latach wyszły mi wewnątrz pakietu smugi wygląda to jak para ale się nie skrapla ,90 % szyby w trzech oknach jest tym czymś pokryta i już wstępnie usłyszałam że to nie podlega reklamacji. Uważajcie firma domel nie uznaje na nic reklamacji mają to gdzieś jednym słowem okna firmy domel to dziadostwo

Użytkownik 01.10.2021 4 0 4 0

I po 1,5 roku pękają szyby , a producent tłumaczy że przy temperaturze 30 C mają prawo. Wniosek z tego taki że na lato trzeba chować do piwnicy... Żadna gwarancja , żaden rzeczoznawca , nic zero odzewu. I w d...e maja klienta potem . nie polecam nikomu