Profile okienne Gdańska Fabryka Okien

ocena gwiazdki 4.13 / 5.00
Brak systemów profili okiennych w Rankingu
Gdańska Fabryka Okien lokalizacja firmy - mapa

ul. Słupska 54
80-392 Gdańsk
Polska pomorskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

Najnowsze opinie o firmie i profilach Gdańska Fabryka Okien

Zobacz wszystkie
Gość 18.01.2023 0 0 0 0

W dniu 18 stycznia br. korzystałem z serwisu Gdańskiej Fabryki Okien, dotyczącego naprawy drzwi, których producentem jest właśnie GFO. Powiem krótko: było profesjonalnie, szybko i kulturalnie.

Użytkownik 19.12.2022 0 2 0 2

Kupując 19 okien w w/w fabryce, okazało się, że kilka z nich nie spełnia obowiązujących norm - są to - wybrzuszenia skrzydeł, nieuchylność okna oraz nierówność skrzydeł. Przynosząc do poprawki jedno z okien zastosowano technologię młotkowania, ale i to nic nie dało. Zgłoszona przeze mnie dwukrotna reklamacja została całkowicie zlekceważona. Potraktowano mnie wręcz jak intruza. Moja rozmowa z dyrektorem zakładu skończyła się na zarzutach skierowanych w moją stronę. Spróbowałem rozmawiać z właścicielem zakładu, ale on również był wobec mnie niegrzeczny, zarozumiały i arogancki. Skandalicznym trzeba nazwać zachowanie osób, które w moim mniemaniu powinny zawsze służyć klientowi pomocą. Nie można tak traktować klienta, nawet gdy jest on tylko detalistą. Reasumując : NIKOMU NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU.

Gość 07.12.2022 0 0 0 0

Okna solidne, bdb stosunek jakości do ceny. Natomiast zdecydowanie odradzam drzwi Martom, które GFO ma w ofercie. Wyjątkowy bubel, kilka egzemplarzy dostarczanych kolejno w ramach reklamacji miało wady. Dodatkowo bardzo długi czas oczekiwania. Zamówienie z maja br. zakończyło się zamknięciem reklamacji w grudniu (!) Gdy dodamy do tego niekompetentną i opryskliwą kierowniczkę Działu Realizacji, której Rzecznik Praw Konsumenta musiał tłumaczyć zasady realizacji reklamacji z tytułu rękojmi, to naprawdę szkoda czasu i nerwów.

Gość 13.11.2022 0 0 0 0

GFO, w naszym przypadku, jako jedyna firma, pozytywnie odpowiedziała na prośbę wykonania okien o nietypowym kształcie i dlatego skorzystaliśmy z ich oferty. Spodobał nam się również szeroki wzornik kolorystyki i detale wykończeniowe, jak np. klamki, parapety zewnętrzne i wewnętrzne. Mimo iż handlowiec, który opiekował się zleceniem, kilkakrotnie odwiedzał nas i doprecyzowywał wymiary na swoim projekcie, to gotowe elementy dalece odbiegały od rzeczywistego kształtu otworu, po demontażu pierwotnych okien. Mieliśmy dylemat, czy mamy czekać z naturalnym nawiewnikiem kilka tygodni na nowe, trójkątne okna, stanowiące 2/6 całej panoramy i nowy parapet, bo otrzymany był za długi, czy decydować się na modelowanie tego co jest, przez obecną ekipę montażową. Przewodził jej Pan Damian, który przekonał nas do natychmiastowego działania i właśnie jemu zawdzięczamy REWELACYJNY efekt końcowy. Wspaniale dopasowywał niezbędne „wypełniacze”, które ekipa miała w zestawie, dociął co trzeba i całość prezentuje się teraz wspaniale. Taki pracownik, to skarb, który mam nadzieję samo GFO również doceni, bo gdyby nie on i jego zespół, całość mogłaby okazać się klapą. Jesteśmy zachwyceni pozytywnym nastawieniem Pana Damiana do rozwiązania problemu, jego kreatywnością i zdolnościami organizacyjnymi. Jeżeli GFO opiera się na takich osobach, to dobrze wróżę tej firmie na przyszłość. Napisać jeszcze muszę, że późniejszy serwis z GFO i dopieszczanie nas telefonicznie przez panie z działu serwisu oraz samych serwisantów którzy, sprawnie, czysto i szybko dokonali niezbędnych poprawek, sprawił, że kolejne okna, w pierwszej kolejności przetestujemy właśnie tu. Ps. Wiemy, że nasz handlowiec, już tam nie pracuje.

Gość 21.09.2022 1 0 1 0

odradzam, osobiscie jesteśmy załamani montażem, jakościa usługi jak i reakcja serwisu na wymiane szyby. Mieliśmy wymieniane wszytskie okna w mieszkaniu. Na dzień montażu zabezpieczylismy wszytsko folia, dosłownie stworzylismy góre mebli w jednym miejscu zawinieta w folie tak by nic się nie ubrudziło, szafy, które sa zabudowane równnież były oklejone folia, firma oczekuje zabezpieczonych chyba jeszcze ścian i sufitu. Przyjechalo do nas trzech panów, z czego jeden musiał jechać na inne zlecenie, po przybyciu sam użył słów do kolegów: o ja pier... co wyscie tu zrobili?!. Sprzatanie trwało nastepne trzy dni, panowie uszkodzili mi wycyklinowany parkiet rok wczesniej ościeżnica okienna, na ścianach były jakże piękne brudne odbicia dłoni, drzwi do pokojów stwierdzili, że będa otwierać butami kopiac je - klamka jest zbyt przereklamowana ( drzwi mam koloru białego ), na jednych z nim znalazlam beton, beton znajdował sie równiez na sciance okafelkowanej nad wanna w lazience - nie, nie posiadamy w łazience okna, z 5 okien i 1 drzwi balkonowych tylko 2 okna otwierały sie i zostawaly w pozycji otwartej, pozostała czesc sie sama zamykala, plus zostala zamontowana jedna peknieta szyba, po jednym serwisie i po drugim serwisie okna zostaly w koncu wyregulowane :) na pierwszym serwisie pojawil sie szef ekipy, któremu było widać, że zależy no wiec nie powiedziałm ani jednego złego słowa na montaż, dziś tego żałuje, aaaa i na szybe czekam zamiast 4 tygodni juz 10 :) kasa wzieta to czym sie przejmowac prawda ?