Profile okienne Jezierski

ocena gwiazdki 4.07 / 5.00
Brak systemów profili okiennych w Rankingu
Jezierski lokalizacja firmy - mapa

Lekomin 2
26-050 Zagnańsk
Polska świętokrzyskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

Najnowsze opinie o firmie i profilach Jezierski

Zobacz wszystkie
Gość 28.12.2021 8 1 8 1

Jestem bardzo rozczarowany. Wybrałem tą firmę mając na uwadze jej doświadczenie i wysoki standard wykonania profili/ okien. Firma uważana jest za markę premium i to mnie ostatecznie przekonało do jej wyboru pomimo, że nie była najtańszą ofertą. Problemy zaczęły się od pomiarów, później jakość montażu, jakości wykonania okien oraz serwisu (po zgłoszeniu usterek czas oczekiwania do 1, 5 miesiąca). Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę przesłać zdjęcia. Na plus obsługa klienta w biurze ale cała reszta to porażka.

Gość 26.11.2021 2 7 2 7

Z Firmą Jezierski Markowe Okna współpracuję ponad 3 lata i jak do tej pory nie spotkałem się z taką współpracą wśród producentów okien PVC. Zaczynając od pomocy przy doborze konstrukcji, a kończąc na logistyce, którą w szczególności mogę pochwali. Bardzo indywidualne podejście w kwestii uzgodnień dostaw. Również na pochwałę zasługuje dział reklamacji, szybka reakcja, kontakt telefoniczny.

Gość 01.11.2021 8 2 8 2

Jestem zawiedziony i rozczarowany jak takie firmy mogą funkcjonować na rynku. Przy zamówieniu pomylili się i dostałem widoczne zawiasy a miały bych ukryte. Serwis fatalny. Nie odbierają telefonów, przyjeżdżają po kilku tygodniach na reklamacje. Po przyjeździe stwierdzają ze reklamowane kłami maja wadę fabryczna a później piszą maila ze rzekome uszkodzenie mechaniczne. Porażka. Odradzam zdecydowanie

Gość 20.09.2021 9 1 9 1

Firma mega nieprofesjonalna poczawszy od obslugi klienta, skonczywszy na ksiegowosci. Mielismy z ta firma same problemy i stres bez konca. Czekalismy na dostawe HS-a ok.3 miesiecy. Otrzymywalismy informacje o opoznieniu w dniu dostawy. Totalnie nieprofesjonalnie podejscie. Stanowczo odradzam i przestrzegam!

Gość 20.09.2021 9 1 9 1

Witam, mialem do czynienia z firma Jezierski. Sa niestety ogromnie nieprofesjonalna firma. Na oferte z dzialu aluminium czekalem ponad tydzien, na korekte oferty, przy codziennym naprzykszaniu sie, 4 dni. Zaden partner do interesow. Same problemy z nimi. Przestrzegam Wszystkich!