Profile okienne Komsta

ocena gwiazdki 3.31 / 5.00
Brak systemów profili okiennych w Rankingu
Komsta lokalizacja firmy - mapa

ul. Nasienna 2
44-120 Pyskowice
Polska śląskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

Najnowsze opinie o firmie i profilach Komsta

Zobacz wszystkie
Gość 20.11.2022 0 1 0 1

NIE POLECAM !!!!! Kupiłam u nich okna i drzwi, jedno i drugie wadliwe. Nie ma możliwości reklamacji. Ramy okienne są porozklejane, pomiędzy szybami pleśń lub grzyb.... okna opadają trzeba je regulować średnio co 2 tygodnie a i tak nie wiele to pomaga. Po niespełna dwóch latach uszczelki są do wymiany, części plastikowe połamały się, aż strach się bać co będzie po 5 latach... Dzwoniąc do działu reklamacji natkniecie się na bardzo niemiłą panią, z którą nie ma żadnego dialogu ponieważ ona nie przyjmuje reklamacji. Ja niestety kupiłam okna firmy KOMSTA od ich przedstawiciele pana Jerzego B. który bardzo źle je zamontował, składałam reklamacje do niego on do nich ale nauczona doświadczeniem, iż pan mnie okłamywał co do reklamacji tzn. obiecywał, że złoży a potem zapominał na dwa miesiące, wszystko po to by czas reklamacji uciekł. Zadzwoniłam do komsty z prośbą by powiedzieli mi na jakim etapie jest moja sprawa reklamacji a tam niestety w dziale pracuje bardzo trudna kobieta, która dosłownie się wydziera na klienta, że odważył się zadzwonić i ma czelność o coś dopytywać, i ciągle jedno zdanie pan nie jest stroną i po rozmowie. Reasumując, mam nowy dom w którym mieszkam 1 miesiąc i musze zrobić remont żeby uszczelnić okna firmy KOMSTA na profilach VEKI. Zatem jak chcesz kupić dość drogie okna, ale nie zależy ci na jakości czy godnym traktowaniu - kup okna od KOMSTY. W gratisie dostaniesz nerwice, której się nabawisz podczas ich użytkowania i składania reklamacji, które oczywiście nie będą uwzględnione, przecież zapłaciłeś więc już nie trzeba być miłym dla klienta. NIGDY KOMSTY. NIE POLECAM

Gość 27.07.2022 0 2 0 2

Niestety też mam poważne problemy z oknami firmy Komsta. Ciekawi jesteśmy jak u Pana skończyła się sprawa reklamacji. Gdyby znalazł Pan chwilę proszę się odezwać na maila biedronka75@vp.pl bylibyśmy wdzięczni.

Gość 27.04.2021 1 10 1 10

Proszę trzymać się z daleka od tej firmy! Chyba że lubicie kłopoty, oraz niską jakość produktu i obsługi. Nie polecam!!!! Montażyści chyba z łapanki, podczas montażu okien narobili wiele szkód. Po montażu serwis producenta wymienia wadliwe okno już czwarty raz!!! Trwa to trzeci miesiąc!!! Jakość widać też po opiniach innych klientów.....Po dwóch latach i kilku wymianach skrzydeł okna nadal nie nadają się do użytku. Profile wyginają się i deformują. Listwy przyszybowe zniekształcają się od słońca. Po otwarciu okna nie da się go zamknąć bo wygina się jak z chińskiego plastiku. Powodem jest zastosowanie za cieńkiej stali w profilach... Składam kolejną reklamację... Już nie pamiętam którą.... NIE POLECAM!