Profile okienne Krispol

ocena gwiazdki 3.85 / 5.00
Brak systemów profili okiennych w Rankingu
Krispol lokalizacja firmy - mapa

ul. Budowlana 1
62-300 Psary Małe / Września
Polska wielkopolskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

Najnowsze opinie o firmie i profilach Krispol

Zobacz wszystkie
Gość 30.08.2021 1 2 1 2

Kupiłem bramę Krispola myśląc że to dobra znana firma, Budynek nowy, jeszcze nie zamieszkały , jeszcze nie wykończony tylko zamontowana brama i drzwi, brama była malowana w kolorze antracyt, po 2 msc zauważyłem że pod uszczelkami bocznymi ktore stykają się z panelem przy zamknięciu zdarła się farba, oczywiscie reklamowałem myśląc że wymienią panele bez problemu gdyż po takim czasie ciężko mówić o jakąś moją winę skoro zaledwie kilkanascie razy otworzyłem bramę. po miesiacu czekania kierownik firmy krispol poinformował mnie że jest to moja wina gdyż powinienem uważać na kurz i brud który dostaje się pod uszczelki podczas ekspolatacji. Powtornie napisałem reklamację pisząc ze odrzucili moją reklamację na podstawie zdjęć ale również odmownie ponieważ wszystko widać wiec nie trzeba nawet oglądać. Żenada odradzam bramę tej firmy. a kierownik od spraw reklamacji bram ma gdzieś wszystko i nawet mu sie tyłka nie chce ruszyć zobaczyć , ocenić a o rozwiązaniu sprawy z korzyścią dla klienta widać że można zapomnieć.

Gość 17.08.2021 1 2 1 2

W lipcu kupiliśmy rolety zewnętrzne z firmy Krispol w kolorze Dąb Winchester. Po zamontowaniu okazało się, że rolety są wyprodukowane w dwóch rożnych odcieniach.Kolor rolety znacznie różni się od prowadnic i dolnej listwy rolety. Wygląda to koszmarnie!! Niestety firma Krispol nie chce przyjąć reklamacji. Nawet nikt nie pofatygował się, żeby przyjechać i zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości. Pani zajmująca się kontrolą jakości jest bardzo miła, ale równie uprzejmie mnie zbywa. Nie widzi problemu. Udowodniłam jej, że kolor na wzorniku bardzo różni się od koloru z jakiego zostały wykonane prowadnice, to zasłania się tym, że wzornik jest poglądowy. Dziwne tylko, że roleta jest akurat w identycznym kolorze co na wzorniku. Natomiast listwy dolne i prowadnice są zupełnie inne. Masakra! Niby taka firma z górnej półki, a zamontowali mi rolety w dwóch kolorach i nie chcą się przyznać do błędu. A co gorsza nawet nie mają zamiaru ich wymienić. Ciekawa jestem, czy wszystkie ich rolety są robione z dwóch kolorów? W związku z tym zdecydowanie odradzam produkty firmy Krispol. Chyba, że ktoś nie odróżnia kolorów, to może będzie zadowolony ;-)

Gość 18.06.2021 1 3 1 3

zakupilam do mego domu bramę garażowa, okna i żaluzje zewnętrzne . Wszystko z najwyższej polki. wydałam w tej firmie 80 tyś . po 6 miesiącach jedna z rolet nie opuszczała się , Zglosilam reklamacje do firmy . no i teraz zaczęla się jazda!! nie dosyć ze zgłosiłam reklamacje , musiałam usterkę zdiagnozować (kompletnie się na tym nie znam). Reklamacja nie została przyjęta , ponieważ moja diagnoza nie mogła być powodem usterki ???? Ludzie gdzie ja żyje? W każdym cywilizowanym kraju jak daje firma 5 lat gwarancji na produkt , to przyjeżdża ekipa i naprawia . Klient nie musi nic diagnozować. Zażądano od mnie 260 zł kaucji , po to aby przyjechał ktoś i zobaczył co może być powodem usterki!!! Ludzie wy musicie nauczyć się jak się traktuje klienta !!! jak gwarantujecie produkt ze będzie działał 5 lat bez usterek a jak się zepsuje naprawicie usterkę , to to zróbcie . Nie mydlcie ludziom oczu , wasza firma oszukuje ludzi . Nigdy nikomu nie poleciłabym waszej firmy . Musicie się dużo jeszcze nauczyć. Porażka.

Gość 23.03.2021 1 1 1 1

Okna bez zastrzeżeń. Nie ma się do czego przyczepić. Od dwóch lat otwierają się, zamykają, No generalnie okna ;) Do domu braliśmy również rolety i bramy od Krispolu - również bez zastrzeżeń. Wszystko działa bez zarzutu i oby tak dalej. Cena kwestia indywidualna. W odczuciu tanio jakoś super nie było ale oferty na podobne zestawy mieliśmy również w większych pieniądzach. Wybór padł na Kirspola bo byli w stanie dostarczyć komplet - okna, rolety, bramę.

Gość 05.02.2021 3 9 3 9

Niestety bardzo się zawiodłem na tej firmie i szczerze odradzam zakupów czegokolwiek ze względu na kontakt , podejście do klienta , gwarancję która jest tylko chyba podczas zakupu produktów . Zakupiłem w 2018r do nowego domu okna , rolety oraz bramę garażową wszystko w Firmie Krispol, cały zestaw wybrany z najwyższej półki . Do domu wprowadziłem się w kwietniu 2020r i od tego czasu można powiedzieć że zacząłem używać produktów firmy Krispol . Jedynie do czego na razie nie mam zastrzeżeń to okna . Natomiast rolety po 6 miesiącach użytkowania zaczęły się psuć na tyle że jedna najczęściej używana w sypialni rozleciała się i opadła . Natomiast 4 inne zaczęły się blokować ,przyczyną prawdopodobnie są zerwane wieszaki .Na moje nieszczęście firma u której kupiłem już nie istnieje a co za tym idzie musiałem reklamować rolety u nowego przedstawiciela na moim regionie . I tu zaczęły się schody bo okazuje się że aby mieć 5 lat gwarancji muszą być robione jakieś coroczne przeglądy płatne o czym przy zakupie nikt nawet nie wspomniał. Druga sprawa to podejście Firmy do klienta które jest tragiczne, na infolinii zostałem potraktowany jak bym co najmniej ukradł rolety i gwarancja mi się nie należy.

Publikacje dotyczące firmy Krispol i jej produktów