Profile okienne Krispol

ocena gwiazdki 3.63 / 5.00
Brak systemów profili okiennych w Rankingu
Krispol lokalizacja firmy - mapa

ul. Budowlana 1
62-300 Psary Małe / Września
Polska wielkopolskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

Najnowsze opinie o firmie i profilach Krispol

Zobacz wszystkie
Gość 31.03.2022 0 0 0 0

rolety tej firmy montowana firma Stanmet pomimo wielu awarii związanych z urywaniem się wieszaków i rysowaniu paneli nic nie zrobili aby zapobiec tym awariom na przyszłość .Poczekalni aż zakończy się gwarancją i dziękuję

Gość 07.03.2022 1 1 1 1

Nie tylko nie polecam, ale zdecydowanie odradzam. Podejście firmy do klientów - żenada. Z dwóch bram garażowych, które zakupiłem odchodzi okleina. Zaczęło się od pękania, a następnie wszystko zaczęło się łuszczyć. Fakt, że nastąpiło to po upływie okresu gwarancji - po ok. 14 latach użytkowania. Zwróciłem się do dystrybutora (RAMBIT) oraz do producenta (KRISPOL) o pomoc - wiedząc, że już nie ma gwarancji byłem gotów ponieść koszt np. ponownego oklejenia bram. Niestety obydwaj wysłali mnie na drzewo, a jedyna propozycja, jaką otrzymałem, to zakup nowych bram, które wycenili na ok. 11.000 zł plus utylizacja starych. Super eko podejście - wyrzucić na śmietnik stare, w pełni sprawne bramy tylko dlatego, że producent chce upchnąć kolejne...

Gość 07.03.2022 0 2 0 2

Niestety nie polecam bramy tego producenta. Ja mam zamontowaną K2 RFS 60 T Slick Classic T i brama nie ma szczelności którą producent się chwali. Te wartości są tylko na papierze. Zakupiona i zamontowana przez przedstawiciela handlowego umieszczonego na stronie producenta. Od października 2021umawiam się na poprawę nieszczelności przez przedstawiciela handlowego i jego przyjazdy nic nie dają. Nieszczelności jak były tak są. Tłumaczy się tym, że tak ma być i wysyła mi e-mail od producenta że to normalne. Napisałem do producenta e-mail 11.02.2022 oraz kolejny 17.02.2022 (biuro@krispol.pl) ze zdjęciami o opinię czy wykonany montaż jest prawidłowy i - nic. Cisza. Brama ma na dolnych rogach dziury w które można włożyć 2-3 palce i przez które ucieka całe ciepło z garażu. Wydaje mi się, że dolna uszczelka jest założona z innej bramy lub jest to po prostu bubel producenta. Sąsiad ma bramę ... i u niego nie ma problemu ze szczelnością. Dodam, że bramy Krispol mają podobno 5 lat gwarancji. Chyba tylko też w momencie zakupu. Wyrób jak również obsługa pogwarancyjna pozostawiają wiele do życzenia. Jeszcze raz odradzam.

Gość 30.08.2021 1 4 1 4

Kupiłem bramę Krispola myśląc że to dobra znana firma, Budynek nowy, jeszcze nie zamieszkały , jeszcze nie wykończony tylko zamontowana brama i drzwi, brama była malowana w kolorze antracyt, po 2 msc zauważyłem że pod uszczelkami bocznymi ktore stykają się z panelem przy zamknięciu zdarła się farba, oczywiscie reklamowałem myśląc że wymienią panele bez problemu gdyż po takim czasie ciężko mówić o jakąś moją winę skoro zaledwie kilkanascie razy otworzyłem bramę. po miesiacu czekania kierownik firmy krispol poinformował mnie że jest to moja wina gdyż powinienem uważać na kurz i brud który dostaje się pod uszczelki podczas ekspolatacji. Powtornie napisałem reklamację pisząc ze odrzucili moją reklamację na podstawie zdjęć ale również odmownie ponieważ wszystko widać wiec nie trzeba nawet oglądać. Żenada odradzam bramę tej firmy. a kierownik od spraw reklamacji bram ma gdzieś wszystko i nawet mu sie tyłka nie chce ruszyć zobaczyć , ocenić a o rozwiązaniu sprawy z korzyścią dla klienta widać że można zapomnieć.

Gość 17.08.2021 1 4 1 4

W lipcu kupiliśmy rolety zewnętrzne z firmy Krispol w kolorze Dąb Winchester. Po zamontowaniu okazało się, że rolety są wyprodukowane w dwóch rożnych odcieniach.Kolor rolety znacznie różni się od prowadnic i dolnej listwy rolety. Wygląda to koszmarnie!! Niestety firma Krispol nie chce przyjąć reklamacji. Nawet nikt nie pofatygował się, żeby przyjechać i zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości. Pani zajmująca się kontrolą jakości jest bardzo miła, ale równie uprzejmie mnie zbywa. Nie widzi problemu. Udowodniłam jej, że kolor na wzorniku bardzo różni się od koloru z jakiego zostały wykonane prowadnice, to zasłania się tym, że wzornik jest poglądowy. Dziwne tylko, że roleta jest akurat w identycznym kolorze co na wzorniku. Natomiast listwy dolne i prowadnice są zupełnie inne. Masakra! Niby taka firma z górnej półki, a zamontowali mi rolety w dwóch kolorach i nie chcą się przyznać do błędu. A co gorsza nawet nie mają zamiaru ich wymienić. Ciekawa jestem, czy wszystkie ich rolety są robione z dwóch kolorów? W związku z tym zdecydowanie odradzam produkty firmy Krispol. Chyba, że ktoś nie odróżnia kolorów, to może będzie zadowolony ;-)

Publikacje dotyczące firmy Krispol i jej produktów