Profile okienne Oknoplast

ocena gwiazdki 4.00 / 5.00
Brak systemów profili okiennych w Rankingu
Oknoplast lokalizacja firmy - mapa

Ochmanów 117
32-003 Podłęże
Polska małopolskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

Najnowsze opinie o firmie i profilach Oknoplast

Zobacz wszystkie
Gość 13.06.2022 0 0 0 0

Chcę pochwalić profesjonalizm sprzedawcy Pana Karola za jego zaangażowanie oraz super konta. Odbiera telefony nawet po godzinach pracy. Same okna dokładnie takie jakie chcieliśmy dostarczone przed terminem bardo wysokiej jakości. Brawo Oknoplast

Gość 08.06.2022 0 0 0 0

Okien jeszcze nie kupiłem, ale muszę pochwalić za świetne podejście w showroomie w Ochmanowie w siedzibie firmy. Pan sprzedawca oprowadził nas i opowiedział o wszystkich oknach oraz innych produktach Oknoplast. Dostaliśmy również katalogi oraz wizytówkę w razie pytań. Jestem bardzo zadowolony z takiego podejścia i na okna również będziemy się decydować. Jednak chwilę musimy poczekać, gdyż przez brak dostępności towaru budowa się u nas opóźnia i nie możemy na razie zamknąć stanu surowego domu.

Gość 24.05.2022 0 0 0 0

Okna, rolety zewnętrzne i brama garażowa zamówione w trakcie zimowej promocji. Wszystko ładnie, solidnie wykonane. Montaż realizowany przez podwykonawców partnera handlowego Oknoplast w naszym mieście również bez zarzutu. Polecam.

Gość 19.05.2022 0 0 0 0

Jestem zadowolona i polecam. Okna do domu pasywnego winergetic premium passive spisują się, jak należy. Parametry i technologia w przypadku okien pasywnych chyba najlepsza spośród ofert polskich producentów.

Gość 11.05.2022 0 0 0 0

Zakupiłem okna firmy Oknoplast jakieś 8 lat temu, oczywiście do dziś je użytkuje. Zamówienie złożyłem w Koninie u partnera, który już nie istnieje. Przed wpłaceniem zaliczki otrzymałem informację, że jeśli ureguluję całą kwotę to otrzymam dodatkowy rabat (było to chyba 2%). Przed dokonaniem zapłaty zadzwoniłem do firmy Oknoplast (producenta) czy partner jest godny zaufania, miła Pani odpowiedziała oczywiście. Po opłaceniu zamówienia i oczekiwaniu umówionych 6 tygodni zaczęły się problemy, co tydzień dealer mówił mi że są opóźnienia w produkcji. Po kilku tygodniach zadzwoniłem do producenta, okazało się że zamówienie jest, ale nigdy nie zostało zatwierdzone, godny zaufania dealer z Konina okazał się bankrutem i zamkną biznes. Firma Oknoplast zaproponowała mi wskazanie kolejnego zaufanego dealera, kolejną pełną wpłatę za okna i przyśpieszony termin realizacji. W efekcie za te same okna zapłaciłem dwa razy. Sprawa skoczyła się w sądzie a komornik od kilku lat próbuje ściągnąć pieniądze z dealera. Firmy Oknoplast nikomu nie polecę. Gdyby nie mój telefon do producenta, którym chciałem potwierdzić wiarygodność nigdy nie wpłaciłbym 100% kwoty, stracił bym wyłącznie zaliczkę. Z perspektywy czasu muszę powiedzieć, że przyśpieszenie zamówienia to chyba bardzo słaba rekompensata za stratę takich pieniędzy. Jeśli chodzi o jakość samych okien (Winergetic Premium): wszystkie okna poza oknem przesuwnym HST użytkuje się dobrze, są szczelne. Okno HST to jakaś porażka, kosztuje ono dziś około 25 000 zł. i na zimę muszę je uszczelniać watą, dodam że jest tak od nowości. Podczas całej budowy domu się miałem innych tak złych doświadczeń ja te z oknami firmy OKNOPLAST.

Publikacje dotyczące firmy Oknoplast i jej produktów