Profile okienne Sokółka

ocena gwiazdki 4.58 / 5.00
Brak systemów profili okiennych w Rankingu
Sokółka lokalizacja firmy - mapa

Sokółka
16-100 ul. Lotników Lewoniewskich 1
Polska podlaskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

Najnowsze opinie o firmie i profilach Sokółka

Zobacz wszystkie
Gość 18.06.2021 0 1 0 1

Wszedłem ponownie na stronę i nie dostrzegłem zbyt wielu wpisów jeżeli chodzi o tego producenta okien. Zastanawiam się dlaczego ludzie nie chcą się dzielić swoimi doświadczeniami i opiniami. Mogłoby to pomóc wielu osobom. Tak myślę.

Gość 22.05.2021 0 7 0 7

Ja też postawiłem na okna z Sokółki i się zawiodłem, chociaż może nie do końca. Po części była to moja wina bo ślepo zawierzyłem sprzedawcy i skierowanemu przez niego do mnie montażyście. Żaden z nich nie wyjaśnił mi jaki rodzaj montażu mi zapewniają i na czym on polega. Polecili i sprzedali mi montaż zimny, co dla mnie nic to nie mówiło i przyjąłem ofertę za dobrą monetę. Kiedy później się okazało, że montaż powinien był być inny, a jednocześnie wykonany z większą precyzją i lepszy technicznie to usłyszałem, że tego nie robią a tylko reklamują na swojej stronie. Więc ostrzegam kupujących okna Sokółka - nie dajcie się zwabić i uwieść słowom sprzedających ani montażystów kierowanych przez nich. Musicie być bardzo wyrachowani tak jak oni. Mają mi poprawić wykonany montaż tj. zrobić jak byli powinni, ale zrobią to mi w terminie późniejszym tj. jak zakończę cały remont mieszkania. Pozdrawiam tych którzy to przeczytali.

Gość 14.01.2021 0 3 0 3

Dzień Dobry! Bardzo dziękuję za brak odpowiedzi z salonów w Warszawie i w Zielonce. Potwierdza to ogólną opinię, że montaż okien firmy Sokółka odbywa się niezgodnie z zgodnie z normą PN-EN 14351-1 + A2: 2016-10 oraz przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz.U. 2015, poz. 1422). Najlepszym przykładem tego urządzanie promocji , a tym samym montaż okien, w okresie jesienno-zimowym, gdy temperatura zewnętrzna jest poniżej 10 stopni Celsjusza. Z poważaniem A. Lewaszkiewicz

Gość 08.12.2020 0 1 0 1

Dwa lata temu postanowiliśmy z żoną wybudować dom na wsi i jak to przy budowie bywa – trzeba było wybrać okna. ;) Wymyśliła sobie drewniane, żadne aluminiowe czy inne plastikowe wynalazki. Znajomi trochę się śmiali, że co to za wymysły, że AdamS byłby lepszy i tańszy, ale co zrobić, uparła się. Po długich poszukiwaniach padło na firmę Sokółka i moim zdaniem to był świetny wybór. Fachowa obsługa, merytoryczne odpowiedzi na każde pytanie. Sama realizacja projektu stosunkowo szybka, czekaliśmy ok. miesiąca. Jak okna przyjechały to już widziałem, na co poszły te pieniądze – piękne sosnowe drewno, bielone. Montaż też bezproblemowy, trafiła nam się polecona i naprawdę porządna ekipa fachowców. Polskie chłopoki ;) Raz tylko serwis musiałem zamawiać, bo drzwi przesuwne na taras ciężko chodziły po zimie, ale wszystkim się zajęli. W mojej opinii doskonały zakup. W domu ciepło, okna są szczelne i pięknie wyglądają. Panowie, czasem warto posłuchać żony!