Profile okienne Sonarol

ocena gwiazdki 4.32 / 5.00
Brak systemów profili okiennych w Rankingu
Sonarol lokalizacja firmy - mapa

ul. Polna 27
18-420 Jedwabne
Polska podlaskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

Najnowsze opinie o firmie i profilach Sonarol

Zobacz wszystkie
Gość 12.10.2022 0 0 0 0

W jednym z okien nie było wywierconego otworu na klamkę. Po zgłoszeniu reklamacji, zadzwonił do mnie gość i powiedział, żebym sobie wywiercił otwòr sam albo, że mòj montażysta powiem to umieć zrobić hehe. Tak, że nie polecam.

Gość 05.07.2022 5 1 5 1

Tragedia. Drzwi balkonowe i okna zmieniają swoje wymiary pod wpływem ciepła, odkształcają się. Dlatego nie ma możliwości wyregulowania tak by nie było przedmuchów. Okna mam już 6 lat i co roku, zimą muszę je uszczelniać. Dodatkowo notorycznie pękające zawiasy w drzwiach balkonowych, przez co jedno skrzydło się opuszcza. Właściwie co roku jest problem z jakimś zawiasem. Gdy chciałem dokupić taki zawias Pan z firmy powiedział że już takich nie produkują i odesłał mnie do Allegro żebym tam poszukał.

Gość 10.07.2021 1 5 1 5

Okna są bardzo poprawne, generalnie nie ma z nimi żadnych problemów. Okna , natomiast produkowane na profilu Perfectherm, w KLASIE A, są klasą samą dla dla siebie. Firma jest poważna, okna w dobrej jakości a i serwis gwarancyjny jest bardzo dobry. Mam jedynie krytyczne uwagi do marketingu. Słaba reklama Firmy na tle innych producentów stawia Sonarol w końcowej liścei producentów okien , ale tylko dlatego, iż klienci nie widzą reklamy okien tego producenta na co dzień. I tu uwaga, bardziej właścicielowi firmy Sonarol zależy na sponsorowaniu sportów walki niż na promocji wytwarzanych okien, no ale cóż, nie każdy jest świadom roli promocji swoich towarów.

Gość 01.07.2021 1 3 1 3

WITAM Serdecznie dziękuję za pozytywne porozpatrzenie mojej sprawy. Jestem mega zadowolona. Oby jak najwięcej takich firm było na naszym rynku. Życzę dużych sukcesów i miliony klientów Pozdrawiam

Gość 09.04.2021 1 3 1 3

Niestety ja jestem bardzo rozczarowana.Passiv therm tragedia.wszystkie okna że słupkami rozeszły się na dolnych śrubach.całosc domem przepuszcza do -2 zimą od wewnątrz przy oknach.Firma dba tylko o swoje finanse.nie podjęła tematu zwalając wszystko na montażysta.a profil wycofano.Osoba od reklamacjii-nie nadająca się do tej pracy-podstępny i niemiły facet.przykro mi.zostalam z oknami do wymiany.ostrzegam przed nimi