Profile okienne Team-Plast

ocena gwiazdki 4.54 / 5.00
Brak systemów profili okiennych w Rankingu
Team-Plast lokalizacja firmy - mapa

Stradomia Wierzchnia 88a
56-500 Syców
Polska dolnośląskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

Najnowsze opinie o firmie i profilach Team-Plast

Zobacz wszystkie
Gość 19.11.2022 0 0 0 0

Nie polecam klient nie jest w stanie sprawdzić obiecane warunki termoizolacyjne okna .Klijent płaci duże pieniedze za coś co na produkcji wyglada całkiem inaczej .Inaczej mówiąc ciecie kosztów i oszukiwanie klientów

Gość 10.05.2021 8 6 8 6

Okna dobrej jakości, prezentują się świetnie, cena stosunkowo niska. Z czystym sumieniem polecam

Gość 08.05.2021 5 6 5 6

Super okna o świetnych parametrach. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Polecam!!!

Gość 22.03.2021 6 3 6 3

Porządne okna! Użytkuje od 3 lat bez zastrzeżeń. Cena również była atrakcyjna w stosunku do ofert konkurencyjnych pomimo mocnego doposażenia - lepsze okucia i ukryte zawiasy. Śmiało mogą konkurować z mocno promowanymi oknami z tzw segmentu Premium.

Gość 08.12.2020 8 6 8 6

Zanim wybrałem okna do remontu sporo się nasłuchałem od znajomych o flagowych producentach okien, m.in. Oknoplast. Opinie niby były dobre, ale nieadekwatne do ceny. Niby jakość ma znaczenie, ale ile w cenie końcowej jest kosztów napompowanej reklamy? ;) Ktoś mi polecił wtedy jako alternatywę Team-Plast. Ceny przyzwoite, a patrząc na ofertę i parametry okien też wydawały mi się ok. Zdecydowałam się na nie i nie żałuję, ponieważ kontakt ze sprzedawcą był dobry i fachowy, bez zbędnego przechwalania, a realizacja mojego zamówienia szybka. Do ekipy remontowej mam trochę uwag, a w szczególności do pozostawionego bałaganu po pracy, ale same okna póki co sprawują się świetnie. Nic od nich ciągnie, łatwo się otwierają i prezentują się o wiele lepiej niż poprzednie (ale to akurat nie było trudne :)). Polecam wszystkim, którzy nie chcą słuchać bełkotu reklamowego wielkich firm a zaufać mniejszym producentom. :)

Publikacje dotyczące firmy Team-Plast i jej produktów