Profile okienne Vetrex

ocena gwiazdki 4.37 / 5.00
Brak systemów profili okiennych w Rankingu
Vetrex lokalizacja firmy - mapa

ul. Skarszewska 13
83-110 Rokitki
Polska pomorskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

Najnowsze opinie o firmie i profilach Vetrex

Zobacz wszystkie
Gość 09.03.2022 9 3 9 3

Dzień dobry, zdecydowanie kupiłabym okna firmy Vetrex pakiet premium po raz drugi. Wiadomo, że nie ma rzeczy niezniszczalnych. U mnie szyba w pakiecie tarasowym zaczęła zaparowywać, musiała być, gdzieś nieszczelność, stąd zapewne ten defekt się pojawił. Vetrex stanął na wysokości zadania - szybko i rzetelnie została sprawa załatwiona - w krótkim czasie pakiet szybowy jest wymieniony i okna nadal cieszą moje oko :)

Gość 12.02.2022 5 6 5 6

Mam okna Vertex od mniej więcej pięciu lat. Zanim kupiłem jakie kolwiek okna przeanalizowałem wiele artykułów i opinii o producentach okien. Moje zainteresowanie przykuła firma Vetrex, wedle opinii, dobra jakość stosunkowo przyzwoita cena za trzy szyby, siedem czy dziewięć komór, po prostu bajka w porównaniu z innymi producentami. Dziś nie wziąłbym tych okien za darmo. Okno o wymiarach 2.3m/2,7m, wygięło się w pałąk, powstały szczeliny, drugie okno 1.8m/2m to sam, mało tego to jeszcze okucia powykrzywiało. Szkoda że nie można zamieścić filmu lub zdjęć. Jestem rozczarowany i zawiedziony jakością, nie polecam nikomu tej firmy. Lepszym wyborem byłoby poprzestać na opiniach znajomych i oknach powszechnie montowanych które się sprawdziły w użytkowaniu wśród znajomych.

Gość 19.08.2021 25 3 25 3

Okna godne polecenia, a dlaczego? Okna miałam montowane w 2013 r., dość duży pakiet i w miarę z wysokiej półki. Przez ten czas okna sprawdziły się w stuprocentach, są szczelne i wizualnie bardzo ładne. Pomimo ciemnego koloru futryn, przez cały czas użytkowania kolor pozostał bez zmian i nadal super wygląda. Ponadto duży plus za obsługę pogwarancyjną - pękła mi szyba w jednym z dużych pakietów szybowych, oczywiście już po gwarancji. I tutaj Vetrex stanął na wysokości zadania - szyba wymieniona ekspresowo, fachowe; solidne i profesjonalne podejście do klienta. Ponadto dodatkowo sprawdzono i wyregulowano wszystkie okna na koszt firmy. Gdybym miała dokonać ponownie zakupów, na pewno zdecydowałabym się na identyczny pakiet z firmy Vetrex.

Gość 07.07.2021 7 6 7 6

Witam, Okna ogólnie dobrej jakości po za małymi wyjątkami. Na jednym oknie uszkodzona uszczelka od strony zewnętrznej przy szybie (sprawnie wymieniona w ramach gwarancji) oraz na innym oknie balkonowym porysowany pakiet szybowy od strony wewnętrznej. Serwisant podczas wymiany uszczelki miał wymienić pakiet szybowy co oczywiście zrobił z tym że szyba, która przyszła ma widoczną (z 4 metrów) wadę na szkle w postaci łezki. Czekamy na kolejny krok mam nadzieje, że tym razem szyba która przyjdzie będzie bez wad. Sam serwis, gwarancja bez zarzutów natomiast kontrola jakości produktów chyba kuleje. Każde jedno okno przy otwarciu wykazuje luzy w górnej części ramy. Jak to określił serwisant luz na okuciu musi być i nie da się z tym nic zrobić i jest w normie. Na pytanie jaki jest dopuszczalny luz i w jaki sposób dokonał pomiarów czy mieści się w normie nie odpowiedział. Efektem jest to że podczas otwierania okna mamy efekt jakbyśmy otwierali okno równocześnie z uchyłem. Regulacji po montażu dokonali Panowie, którzy montowali okna niestety nie wiele to zmieniło.

Gość 05.05.2021 28 4 28 4

Vetrex -Pruszcz Trafilśmy do vetrexu z polecenia,wcześnej brat i siostra wymieniali tam okna i byli bardzo zadowoleni.Począwszy od Pań w biurze po montaż z Panem Marcinem wszystko odbyło się bez zastrzeżeń zgodnie z umową i o czasie.Panie w biurze bardzo kompetentne i życzliwe,a Pan Marcin to bardzo dobry fachowiec.Porządny produkt,ceny przyzwoite i solidny montaż.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Polecamy !!!

Publikacje dotyczące firmy Vetrex i jej produktów