Profile okienne Vidok

ocena gwiazdki 4.60 / 5.00
Brak systemów profili okiennych w Rankingu
Vidok lokalizacja firmy - mapa

Rudna Mała 75
36-054 Rudna Mała k. Rzeszowa
Polska podkarpackie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

Najnowsze opinie o firmie i profilach Vidok

Zobacz wszystkie
Gość 28.05.2021 4 1 4 1

Polski producent okien bardzo dobrej jakości. Słynie ze swojej solidności i to od lat się nie zmienia. Od trzech pokoleń wszyscy w rodzinie zamawiają okna i drzwi od firmy VIDOK. Każdy jest zadowolonym użytkownikiem. Świetnie doradzają i realizują indywidualne projekty, nawet te bardziej skomplikowane. Polecam ich każdemu.

Gość 14.03.2021 2 2 2 2

Zamawiałem okna Gold Energy do swojego domu, szybka wycena, profesjonalny montaż. Jestem zadowolony z obsługi i jakości okien, ekipa montażowa pracowała szybko i sprawnie, nie mam do nich żadnych uwag. Porównywałem z innymi ofertami na rynku, przeglądałem fora, pytałem sąsiadów i na bazie rekomendacji myślę, że wybraliśmy z żoną bardzo dobrze.

Gość 05.03.2021 2 2 2 2

W bloku mieliśmy okna najpierw drewniane, a potem plastikowe. Drewniane bardziej się sprawdzały, więc przy kolejnej zmianie padło na drewniane, nowe. Wybór, to jakaś masakra. Tych punktów wszędzie pełno, ale głównie tylko plastik i aluminium. W necie na ofertę drewnianych czekasz tygodniami i tak przysyłają nie to co mieli, ale nie narzekam. Taki mamy klimat. Na jakimś portalu, czy forum ktoś mi polecił firmę Vidok. No to teraz mamy okna z firmy Vidok, fajne. Lasem nie pachną, ale spojrzeć na nie miło i działają dobrze.

Publikacje dotyczące firmy Vidok i jej produktów