Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Konstrukcja HST ze szklanym narożnikiem GLASSCORNER - Prawidłowy montaż okien aluminiowych w Giżycku!

Maj 2021 · Studio Okien Dardziński

Aluminiowa ślusarka okienna - co Nas niezmiernie cieszy, jest coraz częściej wybieranym przez Inwestorów rozwiązaniem, dlaczego? Okna aluminiowe charakteryzują się wyśmienitymi właściwościami użytkowymi, umożliwiając wykonywanie konstrukcji jakie przy zastosowaniu kształtowniku z PVC-U byłoby niemożliwe! Dodatkowo są bardzo trwałe, estetycznie wykonane i bardzo eleganckie! Zobaczcie Sami!

W prezentowanym budynku zamontowaliśmy kilka bardzo ciekawych konstrukcji wyprodukowanych i dostarczonych przez markę AdamS Okna i drzwi z Mrągowa, między innym:

  • Okno HST ze szklanym narożnikiem - GLASSCORNER!
  • Dwa okna HST w systemie Ultraglide Monorail!
  • Piękne panoramiczne okno narożne ze szklanym narożnikiem - GLASSCORNER!
  • Kilka standardowych okien rozwierano-uchylanych oraz stałych - FIX!
reklama

Instalacja stolarki wykonana została na terenie inwestycji w Naszym rodzinnym Giżycku. Konstrukcje wyprodukowane w systemach marki Aliplast: system okienno-drzwiowy Genesis I+ oraz system przesuwny Ultraglide Monorail. Kolor ślusarki to absolutny HIT wyborów klientów - RAL 7016, odpowiednik koloru antracyt!

Do bezpiecznego wykonania montażu niezbędna była pomoc Naszego specjalistycznego sprzętu – Przyssawki do ciężkiego szkła marki Schmalz oraz hydraulicznego dźwigu samochodowego! Efekt jest niesamowity! Spójrzcie sami! Pracuj z profesjonalistami!

Pozdrawiamy,
Zespół Studio Okien Dardziński - Firma z pasją

Studio Okien Dardziński 2021-05-01 00:00:00 aktualizacja: 2021-05-01 14:28:06


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024