Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Montaż fasady oraz okien aluminiowych KAEMDE

Wrzesień 2020 · FIXOKNA

Coraz częściej inwestorzy decydują się na okna aluminiowe. Zauważamy to po ilości montaży, które wykonujemy dla naszych klientów. Dzieje się tak, ponieważ okna wykonane z aluminium zaczynają już dorównywać parametrami oknom PVC, a przy tym są trwałe, estetyczne oraz mogą mieć dużą powierzchnię.

Piszemy o tym nie bez powodu, ponieważ realizacja, którą dziś przedstawiamy to właśnie okna, a w tym fasada wykonana z aluminium. Ekipa montażowa FIX Okna z pomocą producenta okien firmy KAEMDE oraz operatora mini dźwigu Mini Żuraw Wrocław przeszkliła okna oraz fasadę aluminiową w dość ciekawej oraz oryginalnej inwestycji zlokalizowanej w miejscowości Witoszów Dolny.

reklama

Okna, zostały wykonane przez firmę KAEMDE na profilach od Aluprof w technologiach: MB-86 ST MB-86US MB-77HS MB-SR50N. Inwestor postawił oczywiście na prawidłowy montaż z gwarancja na szczelność oraz określony rezultat końcowy, spełniający wszystkie wymagania obiektowe, ponieważ jest on bardzo istotnym elementem w kwestii zachowania najwyższych parametrów termicznych okien. Podkreślamy zawsze to bardzo mocno – dobry produkt jest niezwykle ważny, natomiast jego prawidłowy montaż to drugie 50% sukcesu.

Oko naszej kamery przyłapało montażystów na etapie montażu okien i ich szklenia, natomiast w późniejszych etapach inwestycja doczeka się również systemów osłonowych w postaci żaluzji fasadowych od firmy Selt oraz Portos.

FIX Okna 2020-09-17 00:00:00 aktualizacja: 2020-09-17 16:29:39


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024