Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Prawidłowy montaż w warstwie ocieplenia cienkoramowych, aluminiowych drzwi tarasowych YAWAL MOREVIEW z glasscornerem

Styczeń 2022 · Ciechanowski

System cienkoramowych, aluminiowych drzwi tarasowych YAWAL MOREVIEW pozwala tworzyć konstrukcje okienne o wyjątkowej funkcjonalności i estetyce. Zachowanie pełni właściwości użytkowych wyrobu podczas eksploatacji wymaga niezwykle starannego, wręcz perfekcyjnego wykonania robót instalacyjnych. Firma CIECHANOWSKI ze Zgierza specjalizuje się w projektowaniu i montażu aluminiowych konstrukcji okiennych.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z montażu w warstwie ocieplenia, cienkoramowych, aluminiowych drzwi tarasowych YAWAL MOREVIEW z glasscornerem, stanowiących wielkoformatowe oszklenie stałe narożnej części jednorodzinnego budynku mieszkalnego. Ze względów bezpieczeństwa w projekcie wykorzystano szyby zespolone o klasie odporności na włamanie P-2.

reklama

Siły działające w płaszczyźnie drzwi pochodzące od ciężaru konstrukcji zostały przeniesione na mur dzięki autorskiemu systemowi montażu, do którego użyto konsole zaprojektowane przez firmę CIECHANOWSKI.

Izolacja termiczna połączeń została wykonana z wełny mineralnej. Warstwy uszczelnień zewnętrznych i wewnętrznych wykonano przy użyciu folii EPDM i powłok uszczelniających na bazie MS Polimerów.

Do osadzenia szyb zespolonych wykorzystano mini żuraw BG LIFT M250 i ssawkę SCHMALZ VMG 600. Dziękujemy firmie GLASSLIFT za efektywną współpracę w realizacji kolejnego wymagającego projektu. CIECHANOWSKI – Twoje marzenia – nasze okna, z perfekcyjnym prawidłowym montażem.

Ciechanowski 2022-01-10 00:00:00


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024