Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Prawidłowy montaż w warstwie ocieplenia cienkoramowych, aluminiowych drzwi tarasowych YAWAL MOREVIEW z glasscornerem

Styczeń 2022 · Ciechanowski

System cienkoramowych, aluminiowych drzwi tarasowych YAWAL MOREVIEW pozwala tworzyć konstrukcje okienne o wyjątkowej funkcjonalności i estetyce. Zachowanie pełni właściwości użytkowych wyrobu podczas eksploatacji wymaga niezwykle starannego, wręcz perfekcyjnego wykonania robót instalacyjnych. Firma CIECHANOWSKI ze Zgierza specjalizuje się w projektowaniu i montażu aluminiowych konstrukcji okiennych.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z montażu w warstwie ocieplenia, cienkoramowych, aluminiowych drzwi tarasowych YAWAL MOREVIEW z glasscornerem, stanowiących wielkoformatowe oszklenie stałe narożnej części jednorodzinnego budynku mieszkalnego. Ze względów bezpieczeństwa w projekcie wykorzystano szyby zespolone o klasie odporności na włamanie P-2.

Siły działające w płaszczyźnie drzwi pochodzące od ciężaru konstrukcji zostały przeniesione na mur dzięki autorskiemu systemowi montażu, do którego użyto konsole zaprojektowane przez firmę CIECHANOWSKI.

Izolacja termiczna połączeń została wykonana z wełny mineralnej. Warstwy uszczelnień zewnętrznych i wewnętrznych wykonano przy użyciu folii EPDM i powłok uszczelniających na bazie MS Polimerów.

Do osadzenia szyb zespolonych wykorzystano mini żuraw BG LIFT M250 i ssawkę SCHMALZ VMG 600. Dziękujemy firmie GLASSLIFT za efektywną współpracę w realizacji kolejnego wymagającego projektu. CIECHANOWSKI – Twoje marzenia – nasze okna, z perfekcyjnym prawidłowym montażem.

Ciechanowski


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...
OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.