Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Heroal W 77 PH
System profili okiennych aluminiowych

5

System okien certyfikowany do domów pasywnych. Już w przypadku głębokości montażu wynoszącej zaledwie 77 mm i szerokości lica wynoszącej 180 mm system okien HEROAL W 77 PH spełnia wysokie wymagania w zakresie domu pasywnego wg instytutu Dr. Feist. Przy szerokości lica wynoszącej zaledwie 120 mm udaje się osiągnąć współczynnik Uf 0,8 W/m²K, który spełnia wymogi domu pasywnego.

Zoptymalizowany rozkład izoterm dzięki centralnemu położeniu szkła. Rozkład temperatury w konstrukcji i rozkład ciężaru przebiega niemal równolegle i centralnie w stosunku do płaszczyzny okna. Oba czynniki prowadzą do optymalnego rozkładu temperatury i sił w bryle budynku. Głębokość montażu umożliwia ponadto montaż systemu okien w połączeniu z podtynkową (ukrytą) osłoną przeciwsłoneczną przy grubości izolacji wynoszącej zaledwie 200 mm oraz w przypadku sprawdzonego w domach pasywnych montażu w ścianie osłonowej.

reklama

Jedyna w swoim rodzaju, innowacyjna technologia mostka izolacyjnego heroal łączy w sobie maksymalną wytrzymałość z minimalnymi stratami ciepła. Geometrie mostków izolacyjnych zapewniają redukcję przepływu energii i jednocześnie przyczyniają się w ten sposób do znacznego zmniejszenia przewodzenia ciepła. Dzięki wyjątkowej geometrii mostka system HEROAL W 77 PH przy głębokości 77 mm w ramie i 89 mm w skrzydle osiąga współczynnik Uw wyższy niż wymagany w aktualnym rozporządzeniu o oszczędzaniu energii EnEV oraz może sprostać przyszłym wyzwaniom.

Wypełnianie pianką w modularnym obszarze stref izolacyjnych aluminiowych profili zespolonych jest wykonywane za pomocą pianek PU na bazie poliolu i izocyjanianów, w ramach opracowanego przez firmę heroal i wykonywanego we własnym zakładzie procesu. Pianka izolacyjna jest produkowana bez poroforów halogenowych, także bez wodorochlorofluorowęglowodorów (HFCKW). Jako dodatkowe stabilizatory stosowane są naturalne surowce, takie jak cukier i skrobia. W przeciwieństwie do tzw. wariantów „z plecakiem”, w przypadku których materiał izolacyjny jest naklejany na mostek izolacyjny, system profili heroal osiąga lepsze i bardziej optymalne wykorzystanie izolacji cieplnej dzięki wypełnieniu komór izolacyjnych w 100%.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy heroal.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024