Szyba P4A. Twardziel z Drutexu.

19.10.2009
Udostępnij

Niejednokrotnie informowani byli Państwo o tym, że produkowane przez firmę Drutex S.A. okna i drzwi wyróżniają się niezwykle wysoką jakością, potwierdzoną licznymi badaniami i certyfikatami, otrzymanymi zarówno w kraju jak i za granicą. Troska o Państwa komfort i bezpieczeństwo jest dla firmy najważniejszym celem. Jednak o tym, czy rzeczywiście został on osiągnięty, decyduje praktyka. Dlatego z satysfakcją prezentujemy informację o tym, że jakość naszych okien potwierdzają nie tylko testy przeprowadzane w warunkach laboratoryjnych ale codzienne życie i niecodzienne sytuacje.

Prezentujemy Państwu fragment pisma, otrzymanego od usatysfakcjowanego klienta, który witrynę swojego biura ochrony wyposażył w okna Drutex S.A. z antywłamaniowym pakietem szybowym klasy P4. Produkt spełnił wszelkie jego oczekiwania, te przewidywalne i nieprzewidywalne - szyby wytrzymały trwające 12 minut uderzenia siekierą podczas próby włamania. W przesłanym do nas podziękowaniu czytamy m.in.:

Dziękując za sprawne dostarczenie nowych szyb do naszej firmy z przyjemnością gratuluję Wam udanego wyrobu i sprawnej reakcji serwisowej. Wasza sprawna interwencja umożliwiła nam szybkie zabezpieczenia naszego mienia po akcie wandalizmu/próbie włamania.

Zdarzenie miało miejsce w nocy 04/05 maja 2009 roku. Szyby dewastowano przy pomocy siekiery. Sprawca niszczył szyby uderzając zarówno obuchem jak i ostrzem. Sprawca nie dostał się do lokalu, szyby obroniły lokal, profile nie uległy odkształceniu, montaż ram w konstrukcji budynku pozostał nienaruszony. (...)Ponieważ zajmujemy się m.in. zabezpieczeniem mienia w obiektach wysokiego ryzyka, możecie być pewni, że wszelkie zamówienia branżowe z naszej strony lokowane będą w Waszej firmie. Z materiałem wizyjnym ze zdarzenia zapoznaliśmy już kilku bankowych specjalistów ds. bezpieczeństwa

promocja
promocja

Niezawodną jakość produktów Drutex S.A. osiąga przede wszystkim dzięki temu, że jako jedna z nielicznych w Polsce firm, obok montażu okien, zajmuje się samodzielną produkcją własnej marki profili PVC - znanych pod nazwą GL System, jedno i dwukomorowych szyb zespolonych oraz ręczną, precyzyjną obróbką drewna wykorzystywanego do produkcji stolarki drewnianej na bazie sosny i meranti. Każdy z tych etapów produkcji realizowany jest pod szczegółową kontrolą jakościową, potwierdzoną marką producenta i certyfikacją instytutów badawczych. Dzięki temu, oznaczony logiem Drutex S.A. produkt finalny jest jednocześnie gwarancją doskonałej jakości i funkcjonalności w każdym aspekcie, również podczas prób włamania.

Tekst: Magdalena Paszke - Drutex S.A.

Zobacz także
Team Plast Team Balance MD
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.80 / 5.00
Vetrex LUM`UP
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.11 / 5.00
Alsecco HS Veka 82
drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
GFO Aluron AS 178 HS
drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Jarbetal Aluprof MB-104
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Vito Tisser Osmose
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
KNS Revento
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Termo Profil Triline
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne