Wyszukaj inne firmy

MARIOT

ul. Popiełuszki 5
35-328 Rzeszów
Polska podkarpackie

tel. 17 85 909 85
fax. 17 85 909 85 wew. 126

mariot@mariot.pl

O firmie

Od 1999 roku zajmujemy się sprzedażą stolarki budowlanej. Dbamy o komfort, spokój i bezpieczeństwo w domach naszych Klientów.

W tym czasie zbudowaliśmy solidne zaplecze – 800 m2 powierzchni warsztatowych i magazynowych. Utworzyliśmy 5 stałych i wyspecjalizowanych zespołów zapewniających bezpieczny, sprawny transport i montaż. Stworzyliśmy salon firmowy o powierzchni wystawienniczej 400 m2, w którym można zobaczyć i przetestować ponad 300 produktów czterdziestu renomowanych producentów. Wprowadziliśmy do stałej oferty ponad 4000 najwyższej jakości produktów. Nasi wykwalifikowani doradcy wsparli doświadczeniem i wiedzą ponad 20 000 Klientów. Zrealizowaliśmy blisko 25 000 zleceń. Dostarczyliśmy do domów i firm 130 000 produktów. Zyskaliśmy pozycję lidera potwierdzoną licznymi rekomendacjami, nagrodami i wyróżnieniami. Możemy pochwalić się między innymi tytułami, oraz referencjami od naszych partnerów handlowych, m.in. Anwis, Hormann, Vikking, a także rekomendacjami dotyczącymi jakości obsługi od wielu inwestorów i osób prywatnych.

Nie poprzestaliśmy na tym. Nieustannie wyszukujemy i wprowadzamy na nasz rynek nowe, charakteryzujące się wysoką jakością i innowacyjnością rozwiązania. Bazując na wieloletnim doświadczeniu dostarczamy najlepsze produkty renomowanych marek krajowych i zagranicznych.

Ważnym elementem, który wpłynął na budowanie lepszej i profesjonalnej drogi naszej firmy byli i są nadal ludzie. Bez ich zaangażowania i chęci samodoskonalenia się na pewno firma Mariot nie byłaby dzisiaj tak rozpoznawalna w naszym regionie. Mocno stawiamy na rozwój, dokształcanie naszych pracowników i dzisiaj możemy pochwalić się kadrą: certyfikowanych ekip montażowych, profesjonalnych doradców handlowych i specjalistów z konkretnych dziedzin.

W 2015 r. przeprowadziliśmy rebranding firmy: zmieniając całą identyfikację wizualną, wprowadzając indywidualną strategię marketingową on line i off line, oraz przeprowadzając badania rynkowe względem zapotrzebowania Klientów na produkty i usługi stolarki budowlanej.

Branża i zakres usług firmy MARIOT

  • Okna PCV
  • Okna aluminiowe
  • Bramy garażowe
  • Żaluzje, rolety, markizy
  • Parapety wewnętrzne, zewnętrzne
  • Montaż/serwis okien i drzwi

Profil działalności firmy MARIOT

  • Sprzedaż hurtowa
  • Sprzedaż detaliczna

Inne firmy w okolicy

ul. Krakowska 12a
Rzeszów, 35-111
podkarpackie, Polska
szczegóły wpisu
Rudna Mała 75
Rudna Mała k. Rzeszowa, 36-054
podkarpackie, Polska
szczegóły wpisu
Litewska 37
Rzeszów, 35-302
podkarpackie, Polska
szczegóły wpisu
Podkarpacka 63a
Rzeszów, 35-082
podkarpackie, Polska
szczegóły wpisu
ul. Zagłoby 8 lokal 16
Rzeszów, 35-304
podkarpackie, Polska
szczegóły wpisu
Rzeszów
Rzeszów, 35-036
podkarpackie, Polska
szczegóły wpisu
ul. Przemysłowa 3
Rzeszów, 35-105
podkarpackie, Polska
szczegóły wpisu
ul. Lubelska 22
Rzeszów, 35-233
podkarpackie, Polska
szczegóły wpisu