Reklama i promocja w Oknotest.pl

Oknotest.pl rozpoczął działalność w marcu 2007. Aktualne statystyki wskazują, że od tamtej pory staliśmy się drugim w Polsce największym portalem poświęconym ogólnym zagadnieniom techniki okiennej, montażu i prawa związanego z zasadami wprowadzania okien do obrotu oraz największym i wiodącym portalem poświęconym tym zagadnieniom w odniesieniu do konstrukcji okiennych z PVC i aluminium.

Stronę oknotest.pl odwiedza rocznie ponad 750 000 użytkowników potencjalnie zainteresowanych zakupem okien lub wyborem partnerów w realizacji inwestycji związanych ze wznoszeniem jedno i wielorodzinnych obiektów budowlanych, w tym także projektantów, architektów oraz przedstawicieli firm produkcyjnych i handlowych poszukujących rzetelnej i miarodajnej informacji technicznej.

Statystki Oknotest.pl 2021

Statystki Oknotest.pl 2021
Statystki Oknotest.pl 2021
  • 50% użytkowników, to indywidualni inwestorzy poszukujący informacji o oknach i montażu.
  • 25% użytkowników, to producenci albo sprzedawcy okien i drzwi balkonowych oraz monterzy.
  • 15% użytkowników, to technicy i inżynierowie budownictwa oraz branżowi profesjonaliści.
  • 10% użytkowników, to architekci i projektanci.  

Masz pytania dotyczące oferty? Skontaktuj się z nami!

reklama@oknotest.pl — +48 515 293 993

Filmy i fotorelacje - „Obraz powie więcej niż tysiąc słów”

Zrealizowane przez Oknotest.pl filmy zamieszczone na kanale portalu w serwisie YouTube zostały wyświetlone już ponad 2 000 000 razy. Użytkownicy spędzili na ich oglądaniu ponad 5 000 000 minut.

To 10 lat oglądania filmów non stop!

Filmy i fotorelacje realizowane przez Oknotest.pl, to doskonała promocja dla produktów, usług i firm. Naszą specjalnością są relacje z placów budowy. Pokaz prawidłowego montażu i praktycznego zastosowania nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz materiałów. Realizujemy i tworzymy również filmy z badań poligonowych, badań laboratoryjnych, wystaw, targów i salonów sprzedaży.

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami dotyczącymi realizacji i tworzenia filmów lub fotorelacji prosimy o kontakt: film@oknotest.pl / +48 515 293 993