Reklama i promocja w Oknotest.pl

Oknotest.pl rozpoczął działalność w marcu 2007. Aktualne statystyki wskazują, że od tamtej pory staliśmy się drugim w Polsce największym portalem poświęconym ogólnym zagadnieniom techniki okiennej, montażu i prawa związanego z zasadami wprowadzania okien do obrotu oraz największym i wiodącym portalem poświęconym tym zagadnieniom w odniesieniu do konstrukcji okiennych z PVC i aluminium.

Stronę oknotest.pl odwiedza rocznie ponad 750 000 użytkowników potencjalnie zainteresowanych zakupem okien lub wyborem partnerów w realizacji inwestycji związanych ze wznoszeniem jedno i wielorodzinnych obiektów budowlanych, w tym także projektantów, architektów oraz przedstawicieli firm produkcyjnych i handlowych poszukujących rzetelnej i miarodajnej informacji technicznej.

Statystki Oknotest.pl 2020

Statystki Oknotest.pl 2020
Statystki Oknotest.pl 2020

Publikuj w Oknotest.pl!

Marketing treści, to podstawowa strategia marketingowa polegająca na publikacji i promocji treści wartościowych dla określonej grupy odbiorców. Kto korzysta z treści publikowanych w portalu Oknotest.pl?

 • 50% użytkowników, to indywidualni inwestorzy poszukujący informacji o oknach i montażu.
 • 25% użytkowników, to producenci albo sprzedawcy okien i drzwi balkonowych oraz monterzy.
 • 15% użytkowników, to technicy i inżynierowie budownictwa oraz branżowi profesjonaliści.
 • 10% użytkowników, to architekci i projektanci.  

Portal Oknotest.pl ze względu na doskonale rozpoznaną i wyprofilowaną grupę odbiorców oraz wysoki poziom zaufania stanowi świetny kanał dla publikacji i promocji treści marketingowych, które w zależności od potrzeb i celów można prezentować w formie:

 • Artykułów
 • Filmów
 • Informacji prasowych
 • Ogłoszeń
 • Ofert pracy

Każda z publikacji jest oznaczona logo firmy. W stopce publikacji widnieją dane adresowe, link do strony firmowej, interaktywny numer telefonu umożliwiający użytkownikom bezpośrednie nawiązanie połączenia z poziomu strony Oknotest.pl oraz link do formularza kontaktowego, za pośrednictwem którego użytkownik może skierować zapytanie do firmy.

W celu zwiększenia efektywności oddziaływania i zasięgu, dla każdej publikacji można dodatkowo przewidzieć:

 • Zamieszczenie linku prowadzącego użytkowników pod wskazany adres internetowy.
 • Wyróżnienie publikacji na stronie głównej portalu oraz w innych sekcjach tematycznych.
 • Zamieszczenie posta na Facebook-u Oknotest.pl

Szczegółowy opis techniczny poszczególnych typów publikacji oraz wizualizacje znajdują się w ofercie, którą można pobrać korzystając z zamieszczonego poniżej linku:

Publikacje zamieszczane w portalu Oknotest.pl mogą mieć charakter jednorazowy lub cykliczny. Dla publikacji cyklicznych opracowano specjalne pakiety medialne, pozwalające na przyspieszenie procesu publikacji materiałów przy jednoczesnym obniżeniu jednostkowych kosztów inwestycji.

W sprawie ustalenia szczegółów korzystania z pakietów medialnych prosimy o kontakt:

reklama@oknotest.pl — +48 515 293 993

Daj się zobaczyć!

Reklama wizualna w formie banerów pozwala na szerokie zaprezentowanie oferty producenta lub firmy handlowej. Zaskocz nabywców nieszablonową kreacją, która skłoni do sprawdzenia oferty. Wybierz odpowiedni typ banera, celuj w punkt i korzystaj z efektów  reklamy wizualnej w Oknotest.pl.

Rodzaje banerów wyświetlanych w Oknotest.pl :

 1. Baner górny – 1900px szerokości na 250px wysokości
 2. Baner boczny - 400px szerokości na 240px wysokości
 3. Baner w Rankingu Okien - 900px szerokości na 150px wysokości
 4. Baner śródtekstowy - 900px szerokości na 150px wysokości
 5. Baner hybrydowy – połączenie reklamy wizualnej i tekstowej

Co do zasady, banery wymienione w pozycjach: 1, 2, 3, 4 wyświetlane są rotacyjnie, lecz istnieje również możliwość wyświetlania statycznego z miejscem na wyłączność.

Szczegółowy opis techniczny poszczególnych typów banerów oraz wizualizacje znajdują się w ofercie, którą można pobrać korzystając z zamieszczonego poniżej linku:

Wyświetlanie banera niezależnie od jego rodzaju może mieć charakter jednorazowy, cykliczny lub ciągły. Na potrzeby kampanii reklamowych realizowanych za pośrednictwem banerów opracowane zostały specjalne pakiety wizualne umożliwiające elastyczne prowadzenie kampanii przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Pakiety wizualne dostępne są na okres:

 • 3 miesięcy
 • 6 miesięcy
 • 12 miesięcy

Korzystając z pakietów sami decydujecie o intensywności i kosztach kampanii promocyjnej w wybranym okresie czasu.

W sprawie ustalenia szczegółów korzystania z pakietów wizualnych prosimy o kontakt:

reklama@oknotest.pl — +48 515 293 993

Szkolenia dla Firm

Warsztaty szkoleniowe Oknotest.pl kierowane są do właścicieli firm handlowych,  sprzedawców okien i drzwi balkonowych, szefów brygad monterskich oraz pracowników związanych z obsługą klientów. Podzielone na trzy odrębne bloki tematyczne dotyczą wybranych grup zagadnień z zakresu techniki okiennej, prawidłowego montażu oraz przepisów prawa zobowiązań związanych z funkcjonowaniem umów, gwarancji i rękojmi za wady.

Od poziomu kompetencji w tym zakresie zależy sukces w sprzedaży oraz redukcja ryzyka w bieżącej działalności operacyjnej firm. Cel jest jasny: Zwiększać zyski, ograniczać straty, zdobywać przewagę konkurencyjną! W trakcie zajęć dostarczamy nie tylko ścisłej wiedzy, czy umiejętności, dzięki którym możesz pokonać konkurencję. Wskazujemy, że problemy z którymi sobie nie radzisz można rozwiązać innymi metodami albo że rozwiązania, do których jesteś przywiązany odchodzą w przeszłość.

Czas spędzony z Oknotest.pl, to nie tylko nauka, to także inspiracja do szukania własnych metod działania, do samodzielnego myślenia, do zdobywania wiedzy. To droga do sukcesu!

Szczegółowy zakres zagadnień tematycznych znajdziesz pod adresem:

https://szkolenia.oknotest.pl/

W sprawie ustalenia terminów, szczegółów organizacji i korzystania z warsztatów szkoleniowych prosimy o kontakt: szkolenia@oknotest.pl / +48 516 156 645

Pokaż Swój Montaż

Prawidłowy montaż okien ma ogromny wpływ na przyszły komfort użytkowania pomieszczeń w domach lub mieszkaniach. Nabywcy okien mają tę świadomość i szukają firm, które będą sprawdzonym partnerem w realizacji inwestycji.

Potrafisz prawidłowo montować okna i drzwi balkonowe? Pokaż swój montaż!

Czytelnicy portalu Oknotest.pl potrafią docenić profesjonalny, prawidłowy montaż okien. Zostań liderem w montażu okien i zdobywaj nowych klientów.

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami działań w ramach akcji „Pokaż Swój Montaż” prosimy o kontakt: montaz@oknotest.pl / +48 516 156 645

Filmy i fotorelacje

Zrealizowane przez Oknotest.pl filmy zamieszczone na kanale portalu w serwisie You Tube zostały wyświetlone już ponad 2.000.000 razy. Użytkownicy spędzili na ich oglądaniu ponad 5.000.000 minut.

To 10 lat oglądania filmów non stop!

Filmy i fotorelacje realizowane przez Oknotest.pl, to doskonała promocja dla produktów, usług i firm. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, wiedzą i umiejętnościami pozwalającymi tworzyć filmy interesujące i pożyteczne.

Naszą specjalnością są relacje z placów budowy. Pokaz prawidłowego montażu i praktycznego zastosowania nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz materiałów. Realizujemy i tworzymy również filmy z badań poligonowych, badań laboratoryjnych, wystaw, targów i salonów sprzedaży.

„Obraz powie więcej niż tysiąc słów”. Chcesz się przekonać? Zamów film w Oknotest.pl.

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami dotyczącymi realizacji i tworzenia filmów lub fotorelacji z placów budowy prosimy o kontakt: film@oknotest.pl / +48 515 293 993

Vetrex
1514 punktów
9 produktów w Rankingu Okien
firma zbadała okna
Budvar
1510 punktów
7 produktów w Rankingu Okien
Team-Plast
66 punktów
9 produktów w Rankingu Okien
Windows 2000
0 punktów
12 produktów w Rankingu Okien
Komsta
0 punktów
9 produktów w Rankingu Okien
Filplast
0 punktów
12 produktów w Rankingu Okien
Team-Plast
21 punktów
6 produktów w Rankingu Okien
Vidok
0 punktów
2 produkty w Rankingu Okien
firma zbadała okna
Plastixal
0 punktów
13 produktów w Rankingu Okien
PAMO
0 punktów
2 produkty w Rankingu Okien
Sapor
0 punktów
5 produktów w Rankingu Okien
Igloopol System
0 punktów
3 produkty w Rankingu Okien
Drutex
0 punktów
6 produktów w Rankingu Okien
Maszrol BIS
0 punktów
4 produkty w Rankingu Okien
Słowińscy
0 punktów
6 produktów w Rankingu Okien
Wegiel
0 punktów
5 produktów w Rankingu Okien
Fasada
0 punktów
3 produkty w Rankingu Okien
Dako
0 punktów
8 produktów w Rankingu Okien
NexBau
0 punktów
1 produkt w Rankingu Okien
Gebauer
0 punktów
3 produkty w Rankingu Okien
Witraż
0 punktów
2 produkty w Rankingu Okien
Windows 2000
0 punktów
1 produkt w Rankingu Okien
PAMO
0 punktów
1 produkt w Rankingu Okien
Pozbud
0 punktów
4 produkty w Rankingu Okien