Kategorie produktów

Wyszukaj produkt

Dodaj produkt do Katalogu Produktów OKNOTEST.PL

Szukaj produktów

Klej do EPDM illbruck CT113

O produkcie

Klej do EPDM CT113 przeznaczony jest do klejenia folii EPDM do wszystkich powszechnie występujących podłoży budowlanych.

Aplikacja

Ten zawierający rozpuszczalniki klej kontaktowy na bazie kauczuku styrenowego służy do klejenia folii EPDM do wszystkich powszechni występujących powierzchni budowlanych jak np.: wiele mieszanek zimnego bitumu, ściana budowlana, aluminium, twarde PCV jak również przy nakladaniu (robieniu zakladki) folii EPDM na siebie.

Zalety

  • Bardzo duża odporność na czynniki atmosferyczne i temperaturę
  • Doskonała przyczepność do materiałów porowatych

Zapytaj o: CT113 Klej do EPDM

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Tremco illbruck Sp. z o.o. w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

illbruck - pozostałe produkty