Producent okien ALUPIAST Manuel Kołodziej

ALUPIAST Manuel Kołodziej logo

Wołów
56-100 Ścinawska 49
Polska dolnośląskie

71-307-06-06

info@alupiast.eu

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Firma ALUPIAST jest producentem aluminiowych systemów    budowlanych,specjalizujących się w obsłudze inwestycji w zakresie projektowania oraz produkcji które wykorzystywane są w konstrukcjach okienno-drzwiowych, ścian fasadowych, ogrodów zimowych,  jak również w wyspecjalizowanych rozwiązaniach różnego typu, m.in. w konstrukcjach przeciwpożarowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również panele kompozytowe ALUCOBOND i płyty fasadowe Reynobond i Reynolux z powłoką EcoClean. Innowacyjne rozwiązania systemowe zastosowane w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu, spełniają rygorystyczne wymogi energooszczędności, komfortu oraz bezpieczeństwa. Gwarantujemy najwyższą precyzję wykonania produktów, pomoc przy projektowaniu, krótkie terminy realizacji zleceń, płynność dostaw oraz bogate doświadczenie naszego zespołu. Priorytetem w działalności ALUPIAST jest dążenie do stałego podnoszenia poziomu jakości produktów, usług oraz standardów obsługi klienta w sposób zaplanowany i nadzorowany. Jest to droga do zdobycia pełnego zaufania Klientów i opinii wiarygodnego partnera.

Zapytaj o okna ALUPIAST Manuel Kołodziej

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz ALUPIAST Manuel Kołodziej w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?