Producent okien BERTRAND

BERTRAND logo

ul. Wejherowska 12
84-242 Luzino
Polska pomorskie

58 678 07 78, 58 678 07 86

luzino@bertrand.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Dlaczego produkty BERTRAND? Dlatego, że są to produkty markowe. Firma BERTRAND swoją renomę buduje od 1969 roku. Od tego czasu spełniliśmy marzenia wielu Klientów w Polsce, w krajach europejskich, a nawet w USA i Australii. BERTRAND to ceniony producent okien, drzwi, fasad i ogrodów zimowych. Cieszymy się szerokim uznaniem inwestorów w budownictwie indywidualnym, inwestycyjnym, zabytkowym a także w najbardziej restrykcyjnym budownictwie energooszczędnym i pasywnym. Skąd tak wysoka jakość produktów BERTRAND? Wysoką jakość zawdzięczamy nowoczesnym technologiom wytwarzania oraz nieustannym inwestycjom w badania i rozwój produktów. Jako nieliczny producent w Polsce z powodzeniem wprowadziliśmy do sprzedaży nowoczesne produkty osiągając tym samym miano prekursora wielu innowacyjnych rozwiązań w branży. O wysokiej jakości, bezpieczeństwie i komforcie użytkowania naszych produktów świadczą zdobyte prestiżowe nagrody i liczne certyfikaty. Co zawiera oferta BERTRAND? Żaby Klienci nie tracili cennego czasu, oferujemy kompleksową ofertę stolarki w jednym miejscu, od pomiarów i montażu poprzez szeroką gamę produktów i akcesoriów aż do serwisu. Proponujemy szeroki wybór okien, drzwi, fasad ogrodów zimowych z różnych materiałów: PVC, drewno różnego rodzaju od tradycyjnej polskiej sosny aż po egzotyczne gatunki z całego świata, aluminium a także produkty z materiałów łączonych: PVC-aluminium oraz drewno-aluminium. Oprócz szerokiej gamy okien i drzwi proponujemy także niezliczoną ilość dodatków np.: rolety, żaluzje fasadowe, moskitiery, okiennice oraz bramy garażowe czy nawet markizy lub konstrukcje całoszklane. Nasza oferta zawiera również nowoczesne systemy sterowania ?domem inteligentnym?. BERTRAND to: Jakość, Bezpieczeństwo, Prestiż, Komfort Jesteśmy prekursorem wprowadzenia na rynek polski systemów drewniano-aluminiowych. Szczycimy się najwyższym standardem okuciowym w Polsce. Posiadamy najnowocześniejsze systemy okien przesuwnych również rozwiązania bez barier progowych. Wysokie bezpieczeństwo naszych okien i drzwi potwierdzone jest certyfikatami polskimi i zagranicznymi. Wytwarzamy również produkty ?szyte na miarę?, np. z rysunku Klienta, lub starego zdjęcia. Jako pierwsi w Polsce wyposażyliśmy w okna budynek Instytutu Domów Pasywnych. Posiadamy kilkanaście systemów dedykowanych do najbardziej wymagającego budownictwa pasywnego. Jesteśmy prekursorami w Polsce najnowocześniejszych systemów montażu. Posiadamy certyfikowane systemy montażu do budownictwa niskoenergetycznego i pasywnego, a także własny system ?ciepłego? montażu Thermo WOOD. Jako pierwsi w Polsce wyprodukowaliśmy okno PVC ze skrzydłem Modern Glass Look (ze stepem szklanym). Oferujemy rozwiązania unikatowe i poprawiające użyteczność produktów np. skanery biometryczne.

Zapytaj o okna BERTRAND

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz BERTRAND w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?