Producent okien JUSTA

JUSTA logo

Kobielnik 86
32-412 Wiśniowa
Polska małopolskie

12 271 42 44

biuro@justa.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

JUSTA jest producentem okien i drzwi z pvc o najdłuższym stażu produkcji w małopolsce. Nasze produkty opieramy o najwyższej klasy komponenty firm: VEKA, WINKHAUS, PRESS-GLAS. Produkujemy również okna i drzwi, witryny, różnego rodzaju ścianki, zabudowy i fasady z aluminium w systemie ALIPLAST.

Nasza oferta jest dopasowana do potrzeb każdej grupy klientów. Szeroki wachlarz produktów stale wzbogacamy i na bieżąco uzupełniamy pod kątem nowych trendów w budownictwie. Jako autoryzowany producent okien i drzwi zapewniamy:

  • najwyższą jakość naszych wyrobów,
  • krótkie terminy realizacji,
  • profesjonalny montaż przez autoryzowane ekipy,
  • opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Zapytaj o okna JUSTA

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz JUSTA w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?