Ekoplast HST 85

Drzwi unoszono-przesuwne HST PCV

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Tarasowe drzwi unoszono-przesuwne HST, to produkt, który robi ostatnio karierę w Polsce, przeznaczony dla najbardziej wymagających Klientów, właścicieli domów. Odpowiednio dobrane nadają bowiem pomieszczeniu elegancki, nowoczesny wygląd i charakter. Nie zajmują przy tym powierzchni użytkowej. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym umożliwiają stworzenie dużej powierzchni szklenia. Wówczas do wnętrza Twojego domu wpada zdecydowanie więcej światła.

Drzwi przesuwne HST charakteryzują się współczynnikiem przenikania ciepła aż do 60% lepszym od wymagań wynikających z obowiązujących przepisów prawa budowlanego. Wykazują też wysokie walory antywłamaniowe, reprezentując 2 klasę odporności na włamanie. Do oferowanego przez nas systemu można dobrać akcesoria i dodatki, kierując się indywidualnymi potrzebami i gustami.

Drzwi przesuwne HST mogą występować w co najmniej w kilku różnych wersjach i układach skrzydeł oraz części nieotwieranych. Mogą posiadać jedno, dwa, a nawet cztery otwierane niezależnie od siebie skrzydła. Są superstabilne i superszczelne, wygodne w użytkowaniu.

Dzięki odpowiedniej kombinacji profili w części nadproża drzwi i w części progowej oraz specjalistycznym okuciom okiennym, skrzydła, swobodnie i bez najmniejszego oporu, przesuwają się względem siebie lub względem nieotwieranych części konstrukcji. Systemy okien i drzwi przesuwnych, które oferujemy, o szerokości zabudowy 80 mm, współpracują z prostymi okuciami ślizgowymi.

Skrzydła w tych systemach uszczelniane są dzięki uszczelkom szczotkowym. Przesuwają się wobec siebie w dwóch płaszczyznach. Drzwi HST są stabilne i szczelne. Te cechy zapewnia specjalny układ nakładających się na siebie zaczepów, wyposażonych w system uszczelek przylgowych. Konstrukcje drzwi mogą być oparte o wybrany rodzaj profilu.

Systemy okien i drzwi przesuwnych, które oferujemy, o szerokości zabudowy 80 mm, współpracują z prostymi okuciami ślizgowymi. Skrzydła w tych systemach uszczelniane są dzięki uszczelkom szczotkowym. Przesuwają się wobec siebie w dwóch płaszczyznach.

Współczynnik przenikania Uw ≥ 0,71 W/m2K
Bilans energetyczny (SW) Sw ≥ 0,38
Izolacyjność dźwiękowa 34 – 45 dB
Pakiet szybowy UG ≥ 0,4 W/m2K
Bezpieczeństwo RC2
Uszczelki z EPDM System 2 uszczelkowy
Szerokość profilu - 172 mm lub 197 mm
Max rozmiar okna - 2700 x 5000 mm (wys. x szer.)

Informacje o produkcie oraz zdjęcia produktu pochodzą ze strony www.ekoplast-group.com

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Ekoplast logo

ul. Bronowicka 10a
30-084 Kraków
Polska małopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Ekoplast

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Ekoplast w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Ekoplast

Modern

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Modern+

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Perfekt

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Komfort

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Multi-Sliding

drzwi przesuwne PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

PSK

drzwi uchylno-przesuwne PSK PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Ecofutural

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Imperial

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Superial

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00