Locuss Warszawa

Sprzedaż i montaż okien Oknoplast

Locuss Warszawa lokalizacja biura - mapa

ul. Płowiecka 42
04-501 Warszawa
mazowieckie Polska

Warszawa - gdzie kupić okna i drzwi balkonowe Oknoplast? Okna i drzwi balkonowe tego producenta możesz kupić w firmie Locuss, będącej partnerem handlowym firmy Oknoplast. Firma Locuss zajmuje się również montażem okien i drzwi balkonowych.

Napisz do firmy Locuss

Zapytaj o okna Oknoplast

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji. Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Locuss i/lub Oknoplast w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Najnowsze opinie o firmie Oknoplast oraz jej oknach

Zobacz wszystkie
Gość 25.05.2021 1 0 1 0

Wymiana starej stolarki drewnianej, na nowe okna PVC w zeszłym miesiącu. Różnica niesamowita. Wszystko sprawnie poszło - pomiary, wycena, zamówienie aż po montaż. Czekaliśmy krócej niż nam powiedziano więc na plus.

Odpowiedzi: 0
Gość 22.05.2021 0 1 0 1

Okna kupiliśmy w 2000 roku do całego domu, do tej pory są w bardzo dobrym stanie, ani razu nie wymienialiśmy uszczelek, zawiasy nie obwisają, dobrze się zamykają. Część z nich była robiona na zamówienie. Chcemy wymienić jedno okno z uwagi na przeróbki remontowe, ale nie wiem czy zrobimy dobrze, bo opinie są różne

Odpowiedzi: 0
Gość 07.05.2021 1 0 1 0

Robia okna u mnie . Robia kilka dni co chwilę inna brygada elewacje zniszczone źle wycieli na ramy mało tego szpalety od okna obrobione krzywo niema oka. Ekipa nie nadaje się do pracy trzeba ich pilnować Ukraince robia bez poziomicy. Porażka. Piekary Śląskie

Odpowiedzi: 0
Gość 01.05.2021 1 1 1 1

Okna godne polecenia. Wykończenia naprawdę wysokiej jakości. Dodatkowo firma z Polski w przeciwieństwie do Dobroplastu i Vetrexu.

Odpowiedzi: 0
Gość 10.04.2021 13 2 13 2

Nie polecam, po 10 latach wszystkie uszczelki do wymiany. Okna zostały wyprodukowane z wadą. Po 5 latach zakładałam nawiewniki do okien, niestety nikt nie wspomniał że okna mają wadliwe uszczelki i należy je wymienić.

Odpowiedzi: 0