MASTER Bielsk Podlaski

Sprzedaż i montaż okien Oknoplast

ul. Kryniczna 10 lok.232
17-100 Bielsk Podlaski
podlaskie Polska

Bielsk Podlaski - gdzie kupić okna i drzwi balkonowe Oknoplast? Okna i drzwi balkonowe tego producenta możesz kupić w firmie MASTER, będącej partnerem handlowym firmy Oknoplast. Firma MASTER zajmuje się również montażem okien i drzwi balkonowych.

Napisz do firmy MASTER

Zapytaj o okna Oknoplast

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji. Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz MASTER i/lub Oknoplast w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Najnowsze opinie o firmie Oknoplast oraz jej oknach

Zobacz wszystkie
Gość 22.02.2021 0 1 0 1

Ciepłe, szczelne okna na lata. Takie są moje okna winergetic premium. Nie mogę się do niczego przyczepić, obsługa u sprzedawcy klasa, montaż sprawnie, na okna co prawda trochę poczekaliśmy, ale byliśmy o tym powiadomieni więc ok.

Odpowiedzi: 0
Gość 15.02.2021 0 1 0 1

Okna prismatic montowane u nas w wakacje. Świetna jakość, szczelne i ciepłe. Do tego ich nowoczesny wygląd (odcień sheffield oak). Nie się do czego przyczepić. Zamawiane w jednym z salonów w Warszawie.

Odpowiedzi: 0
Gość 09.02.2021 0 7 0 7

Z Oknoplastem mam bardzo rodzinne doświadczenia. Moi rodzice mają od lat u siebie okna model Koncept, z których są zadowoleni, a ja i siostra jak się budowałyśmy też zdecydowałyśmy się na okna tego producenta, tylko już nowsze modele. U niej Prolux - mieszkanie w kamienicy, a u mnie Pixele + HST na taras. Gdybym miała komuś poradzić to na prawdę bym poleciła. Trafiliśmy również na super obsługę w salonie Kubus w Katowicach. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Odpowiedzi: 0
Użytkownik 08.02.2021 5 2 5 2

Odradzam. Okna mam od roku, wymieniane w 60 letnim bloku. Po pierwsze jeden parapet z dużą niedoróbką produkcyjną-powiedziano mi, że do naprawy trzeba wyrwać parapet albo będzie cały pokój w błocie po szlifowaniu. Ramy podrapane w kilku miejscach, po reklamacji wypolerowano. Uszczelki uszkodzone- wymieniono. Ale od początku wieje. Po 3 reklamacjach, 3 regulacjach i zrywaniu zewnętrznych parapetów, żeby uzupełnić piankę przyznano, że brakuje uszczelki i jakichś okuć. Niby uzupełniono czego brakowało, nie wieje od skrzydła, za to nadal wieje spomiędzy ramy i parapetu, a nawet spod parapetu! Do tego stopnia, że przy -8st. na dworze, parapet ma -2st i jest na nim lód! Pewnie to akurat wina montażu, ale montaż kupiony razem z oknami, więc winię za to dealera Oknoplast.

Odpowiedzi: 0
Gość 22.01.2021 2 15 2 15

Od roku mam okna winergetic premium z 3 szybami i ramką warmatec. Nie mogę się do niczego przyczepić, okna są świetnej jakości. Kontakt z partnerskim salonem w moim mieście również bez zarzutu.

Odpowiedzi: 0