Ronkowski Energo Line

Okna i drzwi balkonowe drewniane

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Połączenie natury z najnowszą technologią pozwoliło nam uzyskaćokno energooszczędne o pogrubionej konstrukcji oraz wysokich właściwościach termoizolacyjnych. Najnowsza linia okien z ostrym kształtem krawędzi doskonale wpasowuje się zarówno w nowoczesne budynki jak również w te charakteryzujące się klasyczną konstrukcją.

Dodatkowo okna serii EnergoLine posiadają w standardzie bogate wyposażenie:

  • Potrójny zestaw szybowy wykonany z najwyższej jakości szyb zespolonych z przestrzenią międzyszybową wypełnioną gazem szlachetnym, co gwarantuje bardzo niską przenikalność cieplną o współczynniku U=0,7 W/m2K!
  • Ciepła ramka dystansowa, która dzięki swej specyfice powoduje podniesienie i zrównoważenie temperatury wewnętrznej powierzchni szyby, co pozwala niemal całkowicie wyeliminować problem z kondensacją pary wodnej na obrzeżach szyb przy jednoczesnej oszczędności energii do 10%.
  • Podwójna uszczelka, która powoduje iż okna dodatkowo charakteryzują się doskonałą szczelnością.
  • Blokada błędnego położenia klamki, która wyklucza błędy obsługi okna. Wszystko to gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i trwałość okucia.
  • Pogrubiona konstrukcja skrzydła i ramy aż do 78mm.
  • Zwiększona izolacja akustyczna, co ma bardzo duże znaczenie w pomieszczeniach i budynkach gdzie hałas jest szczególnie uciążliwy. Skutki oddziaływania hałasu nie są natychmiastowe, przez co problem ten jest często bagatelizowany. Nowoczesna konstrukcja okna EnergoLine połączona z potrójnym pakietem szybowym pozwala na znaczne ograniczenie negatywnego oddziaływania hałasu.
  • Wieloletnia odporność na działanie czynników atmosferycznych i promieniowanie UV. Żywotność właściwie konserwowanego okna może sięgać nawet 50-80 lat.
Informacje o produkcie oraz zdjęcia produktu pochodzą ze strony www.ronkowski.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Ronkowski logo

ul. Mała Kolejowa 4
83-400 Kościerzyna
Polska pomorskie

Zapytaj o ten produkt firmę Ronkowski

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Ronkowski w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Ronkowski

Soft Line

okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Termo Line

okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

HKS

drzwi uchylno-przesuwne PSK drewniane
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

HS

drzwi unoszono-przesuwne HST drewniane
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Gemini Classic

okna i drzwi balkonowe drewniano-aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Gemini Linear

okna i drzwi balkonowe drewniano-aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Gemini Soft Line

okna i drzwi balkonowe drewniano-aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00