Szukaj w Oknotest.pl

Doradca Klienta

Filplast Głogówek

Miejsce pracy

Kędzierzyn-Koźle

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę

Wymiar etatu

Pełen etat

Zadzwoń i zapytaj

77 406 00 05

Rekrutacja

zakończona

Zadania:
• planowanie i realizacja celów sprzedażowych
• pozyskiwanie klientów indywidualnych
• doradztwo dla klientów polegające na analizie potrzeb oraz doborze najlepszych rozwiązań technicznych
• sporządzanie pomiarów na budowie oraz prowadzenie prezentacji produktowej
• współpraca z generalnymi wykonawcami, deweloperami i montażystami

Czego oczekujemy?
• minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku związanym z pozyskiwaniem i obsługą klienta (mile widziane doświadczenie w branży stolarki okiennej lub ogólnobudowlanej)
• umiejętności sprzedażowych popartych wiedzą w zakresie nowych metod i technik sprzedaży
• wykształcenia średniego lub wyższego (preferowane techniczne)
• dużej samodzielności i kreatywności w działaniu

Co oferujemy?
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• system wynagrodzeń powiązany z poziomem kompetencji oraz osiąganymi wynikami
• duże możliwości rozwoju osobistego oraz zawodowego
• niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy, laptop, telefon

Okna producenci opinie