Szukaj w Oknotest.pl

Przedstawiciel handlowy

Team-Plast Syców

Miejsce pracy

Stradomia Wierzchnia k. Sycowa

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wymiar etatu

pełny etat

Zadzwoń i zapytaj

+48 62 590 30 71

Rekrutacja

zakończona

W związku z dynamicznym rozwojem firma TEAM-PLAST Sp. z o.o., producent stolarki PVC i Aluminiowej prowadzi proces rekrutacji na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (kraj)

Obowiązki:

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami firmy oraz poszukiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji handlowej
  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Sumienne raportowanie z realizacji zadań

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie branżowe – warunek konieczny, (najlepiej w systemach Veka i Gealan)
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy zespole
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office zwłaszcza Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego – mile widziana

Z naszej strony zapewniamy:

  • Pełen zakres szkoleń przygotowujących do objęcia stanowiska jak również podnoszących kwalifikacje
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby, spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie swojego CV na adres kadry@teamplast.pl lub kontakt pod nr tel. +48 62 590 30 71.

Okna producenci opinie