Szukaj w Oknotest.pl

Operator centrum obróbczo-tnącego CNC

Vito Polska Międzyrzec Podlaski logo
Vito Polska Międzyrzec Podlaski

Miejsce pracy

Międzyrzec Podlaski

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę

Wymiar etatu

pełny etat

Zadzwoń i zapytaj

+48 83 413 00 26

Przejdź do...

rekrutacji

Rekrutacja

zakończona

W związku z rozwojem działalności Vito Polska Sp. z o.o. zaprasza osoby zainteresowane do składania aplikacji na stanowisko: operator centrum obróbczo-tnącego CNC

Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność obsługi maszyn obróbczych CNC do obróbki metali
  • Doświadczenie pracy na wymienionym stanowisku
  • Komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja czasu pracy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa centrum obróbczego CNC
  • Przygotowywanie pracy centrum obróbczo-tnącego
  • Dobieranie narzędzi, parametrów obróbki oraz programów CNC zgodnie z wymogami operacji zawartymi w dokumentacji
  • Realizacja produkcji zgodnie z planem produkcji
  • Planowanie produkcji i dbałość o harmonogram produkcji
  • Współpraca z serwisem maszyn
  • Zarządzanie stanami magazynowymi materiałów produkcyjnych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia oraz efektów pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Niezbędne do pracy narzędzia

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: info@vitopolska.com

Okna producenci opinie