Krispol w Rankingu Okien

Krispol logo miniatura
41 diament ikona
0
Technika okienna
41
Oceny i opinie
Opinie i oceny

Okna i drzwi balkonowe Krispol

Pokaż okna: PCV aluminiowe

FEN 76 5S / 5R

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

FEN 82

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

FEN 92

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

FEN PSK

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

FEN HST

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

FEN 86 A

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien
Krispol lokalizacja firmy - mapa

ul. Budowlana 1
62-300 Psary Małe / Września
Polska wielkopolskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

Najnowsze opinie o firmie i oknach Krispol

Zobacz wszystkie
Gość 09.08.2022 0 1 0 1

Od 2 lat używam rolet z automatyką tego producenta (KRISPOL). Dodatkowo dokupiłem inteligentną centralkę pozwalającą między innymi sterować nimi z poziomu telefonu. Mnogość opcji, funkcjonalność i niezawodne działanie pozwalają mi rekomendować tę firmę jako godną zaufania.

Gość 18.07.2022 1 5 1 5

Reklamują się ze maja trwale,solidne niezawodne bramy na długie lata, no cóż niestety to tylko wielka bujdaaaa i jakaś kpina. Jezeli chcecie mieć luszczace się poszycie bramy po 8 latach użytkowania to proszę bardzo kupujcie . Reklama na posesji piękny dom a w tle okropnie wyglądająca brama z ktorej schodzi okleina brawo Wy!!!!!

Gość 31.03.2022 1 0 1 0

rolety tej firmy montowana firma Stanmet pomimo wielu awarii związanych z urywaniem się wieszaków i rysowaniu paneli nic nie zrobili aby zapobiec tym awariom na przyszłość .Poczekalni aż zakończy się gwarancją i dziękuję

Gość 07.03.2022 3 4 3 4

Nie tylko nie polecam, ale zdecydowanie odradzam. Podejście firmy do klientów - żenada. Z dwóch bram garażowych, które zakupiłem odchodzi okleina. Zaczęło się od pękania, a następnie wszystko zaczęło się łuszczyć. Fakt, że nastąpiło to po upływie okresu gwarancji - po ok. 14 latach użytkowania. Zwróciłem się do dystrybutora (RAMBIT) oraz do producenta (KRISPOL) o pomoc - wiedząc, że już nie ma gwarancji byłem gotów ponieść koszt np. ponownego oklejenia bram. Niestety obydwaj wysłali mnie na drzewo, a jedyna propozycja, jaką otrzymałem, to zakup nowych bram, które wycenili na ok. 11.000 zł plus utylizacja starych. Super eko podejście - wyrzucić na śmietnik stare, w pełni sprawne bramy tylko dlatego, że producent chce upchnąć kolejne...

Gość 07.03.2022 4 4 4 4

Niestety nie polecam bramy tego producenta. Ja mam zamontowaną K2 RFS 60 T Slick Classic T i brama nie ma szczelności którą producent się chwali. Te wartości są tylko na papierze. Zakupiona i zamontowana przez przedstawiciela handlowego umieszczonego na stronie producenta. Od października 2021umawiam się na poprawę nieszczelności przez przedstawiciela handlowego i jego przyjazdy nic nie dają. Nieszczelności jak były tak są. Tłumaczy się tym, że tak ma być i wysyła mi e-mail od producenta że to normalne. Napisałem do producenta e-mail 11.02.2022 oraz kolejny 17.02.2022 (biuro@krispol.pl) ze zdjęciami o opinię czy wykonany montaż jest prawidłowy i - nic. Cisza. Brama ma na dolnych rogach dziury w które można włożyć 2-3 palce i przez które ucieka całe ciepło z garażu. Wydaje mi się, że dolna uszczelka jest założona z innej bramy lub jest to po prostu bubel producenta. Sąsiad ma bramę ... i u niego nie ma problemu ze szczelnością. Dodam, że bramy Krispol mają podobno 5 lat gwarancji. Chyba tylko też w momencie zakupu. Wyrób jak również obsługa pogwarancyjna pozostawiają wiele do życzenia. Jeszcze raz odradzam.

Publikacje dotyczące firmy Krispol i jej produktów