Krispol w Rankingu Okien

0 punktów
Pokaż okna: PCV aluminiowe

FEN 76 5S / 5R

0 punktów
0 konstrukcji w Rankingu Okien

FEN 82

0 punktów
0 konstrukcji w Rankingu Okien

FEN 92

0 punktów
0 konstrukcji w Rankingu Okien

FEN PSK

0 punktów
0 konstrukcji w Rankingu Okien

FEN HST

0 punktów
0 konstrukcji w Rankingu Okien

FEN 86 A

0 punktów
0 konstrukcji w Rankingu Okien
Krispol lokalizacja firmy - mapa

ul. Budowlana 1
62-300 Psary Małe / Września
Polska wielkopolskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

Najnowsze opinie o firmie i oknach Krispol

Zobacz wszystkie
Gość 18.06.2021 0 0 0 0

zakupilam do mego domu bramę garażowa, okna i żaluzje zewnętrzne . Wszystko z najwyższej polki. wydałam w tej firmie 80 tyś . po 6 miesiącach jedna z rolet nie opuszczała się , Zglosilam reklamacje do firmy . no i teraz zaczęla się jazda!! nie dosyć ze zgłosiłam reklamacje , musiałam usterkę zdiagnozować (kompletnie się na tym nie znam). Reklamacja nie została przyjęta , ponieważ moja diagnoza nie mogła być powodem usterki ???? Ludzie gdzie ja żyje? W każdym cywilizowanym kraju jak daje firma 5 lat gwarancji na produkt , to przyjeżdża ekipa i naprawia . Klient nie musi nic diagnozować. Zażądano od mnie 260 zł kaucji , po to aby przyjechał ktoś i zobaczył co może być powodem usterki!!! Ludzie wy musicie nauczyć się jak się traktuje klienta !!! jak gwarantujecie produkt ze będzie działał 5 lat bez usterek a jak się zepsuje naprawicie usterkę , to to zróbcie . Nie mydlcie ludziom oczu , wasza firma oszukuje ludzi . Nigdy nikomu nie poleciłabym waszej firmy . Musicie się dużo jeszcze nauczyć. Porażka.

Gość 23.03.2021 0 1 0 1

Okna bez zastrzeżeń. Nie ma się do czego przyczepić. Od dwóch lat otwierają się, zamykają, No generalnie okna ;) Do domu braliśmy również rolety i bramy od Krispolu - również bez zastrzeżeń. Wszystko działa bez zarzutu i oby tak dalej. Cena kwestia indywidualna. W odczuciu tanio jakoś super nie było ale oferty na podobne zestawy mieliśmy również w większych pieniądzach. Wybór padł na Kirspola bo byli w stanie dostarczyć komplet - okna, rolety, bramę.

Gość 05.02.2021 3 5 3 5

Niestety bardzo się zawiodłem na tej firmie i szczerze odradzam zakupów czegokolwiek ze względu na kontakt , podejście do klienta , gwarancję która jest tylko chyba podczas zakupu produktów . Zakupiłem w 2018r do nowego domu okna , rolety oraz bramę garażową wszystko w Firmie Krispol, cały zestaw wybrany z najwyższej półki . Do domu wprowadziłem się w kwietniu 2020r i od tego czasu można powiedzieć że zacząłem używać produktów firmy Krispol . Jedynie do czego na razie nie mam zastrzeżeń to okna . Natomiast rolety po 6 miesiącach użytkowania zaczęły się psuć na tyle że jedna najczęściej używana w sypialni rozleciała się i opadła . Natomiast 4 inne zaczęły się blokować ,przyczyną prawdopodobnie są zerwane wieszaki .Na moje nieszczęście firma u której kupiłem już nie istnieje a co za tym idzie musiałem reklamować rolety u nowego przedstawiciela na moim regionie . I tu zaczęły się schody bo okazuje się że aby mieć 5 lat gwarancji muszą być robione jakieś coroczne przeglądy płatne o czym przy zakupie nikt nawet nie wspomniał. Druga sprawa to podejście Firmy do klienta które jest tragiczne, na infolinii zostałem potraktowany jak bym co najmniej ukradł rolety i gwarancja mi się nie należy.

Gość 19.01.2021 0 2 0 2

Szczerze odradzam przedstawiciela KRISPOL - RAD BUD z Lublina - Ze względu na dużą ilość problemów - wypisze kilka w punktach. 1. profile mają, różne kolory, białe, szare, brązowe - w ramach jednego zamówienia Okna mają różne poziomy po montażu - HS na innym niż pozostawłe - co utrudnia obróbkę tarasów. 2. okna zamówione odwrotnie (potwierdzenie zamówienia na mailu) 3. złe klamki - zamówienie ciągle w realizacji - od sierpnia 4. brak regulacji okien - 5 wizyt przez okna wieje w domu pasywnym - brak reakcji. 5. Żaluzje fasadowe - ustawienie zajęło ok 3 miesięcy, czujnik pogodowy zamontowano pod rynną od zachodniej strony 6. Krispol - okna bez barier - to tylko frazes - do chwili obecnej brak nakładki progowej w oknie HST o wartości ponad 10K. Okno bez nakładki ma próg niżej niż pozostałe okna - po za tym różnica poziomu nie jest oklejona - co powoduje że szare okno na całej długości jest biała. Na pytanie do właściciela Radbud jak to wygląda i co z tym zrobić usłyszeliśmy: proszę sobie kupić szary flamaster i pomalować - kpina nie obsługa - pomijając brak kultury właściciela i jego komentarze. 7. Szyba w największym oknie pękła od naprężenia spowodowanych złym montażem lub wadą produkcyjną (fachowa opinia rzeczoznawcy z ICH strony) - propozycja: 40% zniżki na nową - niedorzeczne. 8. innych drobiazgów mnóstwo - proszę pisać na priv bo mi zdrowia szkoda na opisy NIE POLECAM 9 Firma nie chce polemiki i usuwa komentarze z forów.

Publikacje dotyczące firmy Krispol i jej produktów