Kategorie produktów

Wyszukaj produkt

Dodaj produkt do Katalogu Produktów OKNOTEST.PL

Szukaj produktów

Okna OKNOPLAST Koncept

O produkcie

Okno Koncept to produkt cechujący się trwałością, funkcjonalnością i bardzo wysokimi parametrami technicznymi. Zastosowanie 5-komorowego systemu Perfectline zapewnia oknom bardzo wysoką termoizolacyjność.

Okna te są oknami dwupłaszczyznowymi, dzięki temu charakteryzują się wizualną klasyką popularną wśród Klientów. Standard ten jest połączeniem nowoczesnych rozwiązań technicznych i klasycznego wyglądu. Koncept jest polecany dla Klientów mieszkających w domach o klasycznej elewacji.

Właściwości użytkowe okien Oknoplast Koncept

Zapytaj o Okna OKNOPLAST Koncept

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz OKNOPLAST w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

OKNOPLAST - pozostałe produkty