Producent okien BUDVAR Centrum Sp. z o.o.

ocena gwiazdki 3.00 / 5.00 - 2 głosów Oceń
BUDVAR Centrum Sp. z o.o. logo

Przemysłowa 36
98-220 Zduńska Wola
Polska łódzkie

43 48 824 31 32

info@budvar.pl
www.budvar.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Produkcja okien i drzwi z pvc, drewna i aluminium Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Nasza firma powstała w 1994 roku i jest liderem w dziedzinie produkcji stolarki otworowej. Innowacyjne rozwiązania, wysoka precyzja realizacji, potrzeby Klienta i indywidualny serwis są podstawą filozofii naszej firmy. Nasze produkty nie są powieleniem standardowych modeli. Inspiratorem wszystkich przedsięwzięć firmy jest Klient. Ciągłe kontakty z Nim poszerzają naszą wiedzę na temat aktualnych wymagań rynku. Podejmujemy się nawet najbardziej nietypowych rozwiązań!

Zapytaj o okna BUDVAR Centrum Sp. z o.o.

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz BUDVAR Centrum Sp. z o.o. w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?