Producent okien Empol S.A.

Empol S.A. logo

ul. Wschodnia 12
55-330 Źródła
Polska dolnośląskie

+48 071 / 77 264 00

fabryka@empol.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Fabryka okien Empol

jest rodzinnym przedsiębiorstwem związanym z branżą okienną od 1995 roku. Źródłem sukcesu firmy, jest sposób zarządzania jakością, wybór najlepszych surowców oraz wysoki poziom obsługi klienta.

Pordukcja

Empol jest obecnie największym producentem okien plastikowych na Dolnym Śląsku. Produkcja oparta wyłącznie o systemy profili firmy Schüco, gwarantuje najwyższą jakość, która doceniona w krajach zachodnich, pozwoliła firmie Empol bardzo dynamicznie rozwinąć gałąź eksportu.
Równie istotnym segmentem produkcji, są konstrukcje aluminiowe, w systemie Schüco oraz Aliplast. Produkcja aluminiowych okien, drzwi, fasad i ogrodów zimowych, stale rozwija się i zwiększa swój zasięg w kraju i za granicą.

Salony firmowe

Zapraszamy do naszych salonów firmowych na Dolnym Śląsku, gdzie kompetentni pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zapytaj o okna Empol S.A.

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Empol S.A. w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?