Szukaj w Oknotest.pl

reklama

ABM Jędraszek Fabryka Okien i Drzwi z nagrodą Diament Forbes 2023

Czerwiec 2023 · ABM Jędraszek

O nagrodzie Diament Forbes 2023 decyduje rygorystyczny proces selekcji, uwzględniający zarówno dane finansowe, jak i innowacje, wzrost, wyniki operacyjne i inne czynniki. Wyróżnienie to jest dowodem na wysoką jakość i reputację firmy w branży.

ABM Jędraszek od blisko 25 lat dostarcza najwyższej jakości okna i drzwi, zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i komercyjnego. Firma konsekwentnie kontynuuje swoje zaangażowanie w innowacje, jakość produktów i doskonałe relacje z klientami, które przyczyniają się do jej sukcesu i uznania w branży.

reklama

Odbierająca na Gali Forbes wyróżnienie Diamentu Forbes 2023, Pani Joanna Mazur, Kierownik ds rynku polskiego, powiedziała:

- To niezwykłe wyróżnienie dla naszej firmy. Diament Forbes to dowód na to, że nasza ciężka praca, innowacyjne podejście i dążenie do perfekcji są dostrzeżone i docenione. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszym Klientom i Partnerom, którzy zaufali nam na przestrzeni lat i razem z nami zostali wyróżnieni tym tytułem, oraz naszym pracownikom, którzy wkładają serce i duszę w każdy aspekt naszego działania.

ABM Jędraszek Fabryka Okien i Drzwi 2023-06-10 09:21:00 aktualizacja: 2023-06-10 09:21:23
Zobacz także...

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024