Firmy rekomendowane

Prawidłowy Montaż Okien

  Program Rekomendacji Oknotest.pl

  Program Rekomendacji Oknotest.pl, tworzy wąską elitę firm zajmujących się profesjonalną sprzedażą i montażem okien. To jedyna inicjatywa, w której kompetencje i umiejętności sprzedawców oraz monterów poddawane są rzeczywistemu i systematycznemu nadzorowi zewnętrznych organizacji.

  Okresowe testy kompetencji, spotkania oraz badania i audyty na placach zapewniają najwyższy poziom usług montażowych świadczonych przez Uczestników Programu, a także obsługi nabywców zarówno na etapie przedkontraktowym, jak i po sprzedaży. Kryteria i wymagania ustalono w taki sposób, aby do Programu trafiały firmy, których celem jest ustawiczne doskonalenie.

  Nad przestrzeganiem reguł czuwa wieloosobowa Rada, o której składzie decydują sami Uczestnicy. Decyzje Rady wymagają jednomyślności, dlatego Rekomendacji portalu Oknotest.pl nie można kupić! Rekomendacja nie jest dana raz na zawsze. Aby ją otrzymać na pierwszy okres 2 lat potrzeba co najmniej kilkunastu miesięcy ciężkiej pracy w biurach i na placach budowy.

  Aby ją utrzymać w kolejnych latach, po schodach kompetencji trzeba ciągle wspinać się wyżej i wyżej. Kto nie sprosta wymaganiom może ją czasowo lub trwale utracić. Profesjonalizm, rzetelność oraz udowodniona jakość wyrobów i usług, takich firm szukają inwestorzy i tylko takie firmy mogą otrzymać Rekomendację portalu Oknotest.pl.

  Logo Kandytat Programu Rekomendacji Kandydat Programu Rekomendacji
  Logo Uczestnik Programu Rekomendacji Uczestnik Programu Rekomendacji
  Logo Uczestnik Programu Rekomendacji Uczestnik Programu Rekomendacji z rozpoczetym cyklem badań szczelności montażu
  Logo Firma Rekomendowana Firma Rekomendowana