wyszukaj firmy w katalogu

BERTRAND

ocena gwiazdki 4.00 / 5.00 - 14 głosów Oceń

ul. Wejherowska 12
84-242 Luzino
Polska pomorskie

58 678 07 78
58 678 07 86

luzino@bertrand.pl
www.bertrand.pl

O firmie

Dlaczego produkty BERTRAND? Dlatego, że są to produkty markowe. Firma BERTRAND swoją renomę buduje od 1969 roku. Od tego czasu spełniliśmy marzenia wielu Klientów w Polsce, w krajach europejskich, a nawet w USA i Australii. BERTRAND to ceniony producent okien, drzwi, fasad i ogrodów zimowych. Cieszymy się szerokim uznaniem inwestorów w budownictwie indywidualnym, inwestycyjnym, zabytkowym a także w najbardziej restrykcyjnym budownictwie energooszczędnym i pasywnym.

Skąd tak wysoka jakość produktów BERTRAND? Wysoką jakość zawdzięczamy nowoczesnym technologiom wytwarzania oraz nieustannym inwestycjom w badania i rozwój produktów. Jako nieliczny producent w Polsce z powodzeniem wprowadziliśmy do sprzedaży nowoczesne produkty osiągając tym samym miano prekursora wielu innowacyjnych rozwiązań w branży. O wysokiej jakości, bezpieczeństwie i komforcie użytkowania naszych produktów świadczą zdobyte prestiżowe nagrody i liczne certyfikaty.

Co zawiera oferta BERTRAND? Żaby Klienci nie tracili cennego czasu, oferujemy kompleksową ofertę stolarki w jednym miejscu, od pomiarów i montażu poprzez szeroką gamę produktów i akcesoriów aż do serwisu. Proponujemy szeroki wybór okien, drzwi, fasad ogrodów zimowych z różnych materiałów: PVC, drewno różnego rodzaju od tradycyjnej polskiej sosny aż po egzotyczne gatunki z całego świata, aluminium a także produkty z materiałów łączonych: PVC-aluminium oraz drewno-aluminium. Oprócz szerokiej gamy okien i drzwi proponujemy także niezliczoną ilość dodatków np.: rolety, żaluzje fasadowe, moskitiery, okiennice oraz bramy garażowe czy nawet markizy lub konstrukcje całoszklane. Nasza oferta zawiera również nowoczesne systemy sterowania domem inteligentnym.

BERTRAND to: Jakość, Bezpieczeństwo, Prestiż, Komfort

Jesteśmy prekursorem wprowadzenia na rynek polski systemów drewniano-aluminiowych. Szczycimy się najwyższym standardem okuciowym w Polsce. Posiadamy najnowocześniejsze systemy okien przesuwnych również rozwiązania bez barier progowych. Wysokie bezpieczeństwo naszych okien i drzwi potwierdzone jest certyfikatami polskimi i zagranicznymi.

Wytwarzamy również produkty "szyte na miarę", np. z rysunku Klienta, lub starego zdjęcia. Jako pierwsi w Polsce wyposażyliśmy w okna budynek Instytutu Domów Pasywnych. Posiadamy kilkanaście systemów dedykowanych do najbardziej wymagającego budownictwa pasywnego. Jesteśmy prekursorami w Polsce najnowocześniejszych systemów montażu.

Posiadamy certyfikowane systemy montażu do budownictwa niskoenergetycznego i pasywnego, a także własny system "ciepłego" montażu Thermo WOOD. Jako pierwsi w Polsce wyprodukowaliśmy okno PVC ze skrzydłem Modern Glass Look (ze stepem szklanym). Oferujemy rozwiązania unikatowe i poprawiające użyteczność produktów np. skanery biometryczne.

Branża i zakres usług firmy BERTRAND

  • Okna PCV
  • Okna drewniane
  • Okna aluminiowe
  • Drzwi zewnętrzne
  • Bramy garażowe
  • Żaluzje, rolety, markizy
  • Montaż/serwis okien i drzwi

Profil działalności firmy BERTRAND

  • Produkcja
  • Sprzedaż hurtowa
  • Sprzedaż detaliczna

Inne firmy w okolicy

ul. Wielki Las 19
84-242 Luzino
woj. pomorskie

szczegóły wpisu

Wejherowo
84-200 ul. Gdańska 100
woj. pomorskie

szczegóły wpisu

Rumia
84-230 ul. Sobieskiego 23
woj. pomorskie

szczegóły wpisu

Morska 24 a
84-230 Rumia
woj. pomorskie

szczegóły wpisu