wyszukaj firmy w katalogu

R&M ALUFASADY Sp. z o.o.

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00 - 0 głosów Oceń

Jędrzejów
28-300 ul. Kielecka 44
Polska świętokrzyskie

530-755-304

600-646-898

rim@rim.com.pl
www.rim.com.pl

O firmie

Od 1989 roku specjalizujemy się w produkcji i montażu fasad aluminiowych, budowlanej stolarki aluminiowej oraz PCV. Naszą MISJĄ jest najdoskonalsze zaspokajanie potrzeb inwestorów i generalnych wykonawców poprzez realizację tematów związanych ze ślusarką aluminiową oraz różnymi typami fasad zgodnie z najnowocześniejszą wiedzą inżynierską, najlepszymi rozwiązaniami organizacji pracy przy zachowaniu najwyższych norm bezpieczeństwa. Celem naszej firmy to działanie w idei społecznej odpowiedzialności biznesu w zgodzie z otoczeniem przedsiębiorstwa. Zarząd firmy oraz zakład produkcyjny i biuro projektowe mieści się w Jędrzejowie w województwie świętokrzyskim.

Podstawowymi oferowanymi przez nas systemami są SCHUCO, PONZIO, ALIPLAST. Posiadane przez nasze kierownictwo wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stwierdzić, że są to najlepsze, sprawdzone, systemy. Systemy te są doskonale dopracowane i wciąż rozwijane, obejmujące najnowsze rozwiązania w dziedzinie fasad oraz stolarki aluminiowej. Dla uzyskania najlepszej jakości produktów współpracujemy z wiodącymi europejskimi hutami szkła.

Mam nadzieją że przekonałem Państwa co do jakości wykonywanych przez nas usług i chciałbym gorąco zaprosić do współpracy.

Branża i zakres usług firmy R&M ALUFASADY Sp. z o.o.

  • Okna aluminiowe
  • Parapety wewnętrzne, zewnętrzne
  • Montaż/serwis okien i drzwi

Profil działalności firmy R&M ALUFASADY Sp. z o.o.

  • Produkcja
  • Sprzedaż hurtowa
  • Sprzedaż detaliczna

Inne firmy w okolicy

Plac T.Kościuszki 20
28-300 Jędrzejów
woj. świętokrzyskie

szczegóły wpisu

Jędrzejów
28-300 ul. 11 listopada 72
woj. świętokrzyskie

szczegóły wpisu

Głowackiego 25
28-300 Jędrzejów
woj. świętokrzyskie

szczegóły wpisu