Drzwi przesuwne HST Team Balance Slide

ocena gwiazdki 4.80 / 5.00

Kształtowniki drzwi tarasowych Team Balance Slide stanowią uzupełnienie systemu profili okiennych Team Balance MD. To rozwiązanie niezwykle komfortowe, funkcjonalne i oszczędne. Systemowa kompatybilność pozwala na stworzenie spójnie prezentujących się drzwi i okien o zbliżonych parametrach w zakresie izolacyjności tak akustycznej, jak i cieplnej. System energooszczędnych profil identyczny pod względem zarówno technicznym, jak i technologicznym to również gwarancja sporych oszczędności na przestrzeni lat. Stalowe wzmocnienia, profil, okucia oraz próg jednego systemu wytwarzane przez tego samego producenta zapewniają perfekcyjne dopasowanie elementów w czasie montażu, a co za tym idzie – niezawodne funkcjonowanie.

TEAM Balance Slide - budowa i konstrukcja

Każdy kto miał do czynienia z projektami domów energooszczędnych, zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo newralgiczne bywają elementy konstrukcji takie, jak drzwi balkonowe czy tarasowe. Związane jest to z faktem, iż mogą one powodować niezwykle kosztowne straty ciepła. Problem ten nie dotyczy jednak drzwi podnoszono – przesuwnych HST Team Balance Slide. Bazują one na najnowocześniejszych profilach okiennych Temat Balance MD z głębokością zabudowy 82 mm, a poziom ich szczelności jest identyczny jak w przypadku tradycyjnych okien. Wysoki współczynnik przenikalności cieplnej ramy drzwiowej Uf = 1,4 W/(m²*K) to gwarancja izolacyjności cieplnej zbliżonej do tej, z jaką mamy do czynienia w przypadku konstrukcji okiennej. Warto tu również wspomnieć o specjalnym systemie uszczelniania, nowatorskiej budowie wielokomorowych profili, progach z podziałem duo – termicznym oraz możliwości montażu najcieplejszych pakietów trójszybowych.

Drzwi Team Balance Slide, za sprawą swojej wytrzymałości i niebywałej sztuczności konstrukcji umożliwiają montaż imponujących powierzchni szklanych, co otwiera budynek na zapierające dech w piersiach widoki, daje nieograniczony dostęp do światła i sprawia, że granice przestrzeni mieszkalnej zostają optycznie poszerzone. Takie rozwiązanie doskonale wpisuje się w aktualne trendy w dziedzinie architektury, a jednocześnie pozwala na nadanie klasycznemu budownictwu bardziej współczesnego charakteru.

TEAM Balance Slide - zalety

Komfort, jaki dają drzwi Team Balance Slide można opisać w trzech słowach:

  • Ciepło – nowoczesne profile oraz progi wyposażone w podział duo – termiczny skutecznie chronią przed deszczem, wilgocią, wiatrem, niskimi temperaturami i stratami energii cieplnej. Efekt? Ciepłe i przytulne wnętrze.

  • Światło – im powierzchnie szklane są większe, tym pomieszczenia stają się jaśniejsze. Małe szerokości kształtowników powodują, że oszklenia są większe, a co za tym idzie, wnętrze jest lepiej doświetlone naturalnym światłem. W takim miejscu każdy domownik czuje się komfortowo.

  • Cisza – unikalny układ systemu Team Balance Slide gwarantuje optymalne zabezpieczenie przed hałasem.

  • Łatwość pielęgnacji – gładkie powierzchnie profili są odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, negatywne oddziaływanie warunków atmosferycznych, jak i wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Wszystko to sprawia, że nie wymagają malowania i są łatwe w utrzymaniu w czystości.

Drzwi Team Balance Slide podkreślają indywidualny charakter fasady i nadają jej nowoczesnego wyglądu, a to dzięki gładkim powierzchniom ram pozbawionych wyraźnie zarysowanych krawędzi i spoin oraz niemalże niewidoczne uszczelki doskonale wpisują się w aktualne trendy architektoniczne. Skupienie się na szkle, które można tu montować w dowolnych konfiguracjach, umożliwiają optymalnie niskie, widoczne części ram ościeżnic i skrzydeł. System Team Balance Slide pozwala na połączenie czterech skrzydeł przesuwnych o szerokości 6,5 m i wysokości 2,7 m. Fani bardziej wyrazistych akcentów mogą zdecydować się na profil w wybranym kolorze lub o fakturze aluminium czy drewna.

Oceń ten produkt

Twoja ocena:
Team-Plast logo

Stradomia Wierzchnia 88a
56-500 Syców
Polska dolnośląskie

Zapytaj o Drzwi przesuwne HST Team Balance Slide

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Team-Plast w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Więcej produktów Team-Plast